Бизнес-идея: Детективне агентство

Кожен із нас по фільмах і книгах прекрасно знає, як повинен виглядати приватний детектив, який кошт має використовувати, будь-що повинен бути одягнений, але, що найцікавіше, ніхто з нас такого в реальному житті не зустрічав. Не тому, що їх не існує в принципі, і не тому, що вони все «шифруються», як агент 007.

Вся справа в тому, що в сучасному житті – детективна діяльність має трохи інший вигляд, ніж ми звикли думати.

В першу чергу необхідно визначитися, хто в вашому агентстві буде детективом: ви самі або у вас на прикметі є друг, який володіє всіма необхідними якостями.

Основне і головне, чим повинен володіти детектив – це уважність і кмітливість. Крім того, цей чоловік повинен мати уявлення про приватну детективну практиці не з книг, а як це відбувається в житті. Тому, найчастіше детективами стають колишні співробітники правоохоронних служб, пішли на пенсію або просто звільнилися.

Т. к. вони уміють шукатиме необхідні дані, людей, мають контакти (зв’язку) в тому світі, в якому доведеться обертатися. Крім того, вам знадобитися той, хто буде спілкуватися з клієнтами, призначати їм зустрічі.

Звичайно, можна все робити самостійно, але наявність секретаря підніме вас в очах клієнтури, підвищить ваш статус.

Детективное-агентство На що звертає увагу людина, яка прийшла в офіс детективного агентства? Звичайно ж, на обстановку. Тому, для того, щоб вашим відвідувачам було комфортно, необхідно потурбуватись про те, щоб у вас була якісна офісні меблі.

Повинна бути приймальня (ресепшн), в якій сидить секретар.

У приймальні повинні бути дивани, для можливого очікування.

У кабінеті необхідно створити відповідну атмосферу, а значить треба продумати все, навіть найдрібніші деталі інтер’єру. Тому, коли будете підшукувати приміщення для свого агентства (до речі, для скорочення витрат, можна взяти офіс в оренду), звертайте увагу на стан офісу, розраховуйте на те, що знадобитися ремонт (косметичний точно).

Розібравшись з офісом, приступаємо до наступного моменту: що включити в прейскурант цін. Цим ви відразу окреслюєте коло своїх потенційних клієнтів.

Отже, кому ж потрібні послуги приватного детектива? Тому, хто щось або когось втратив (так, не тільки з пошуку людей, але навіть і з пошуку зниклої улюбленої собачки звертаються) – це раз. Друге – бізнес розвідка.

Це просто хіт будь-якого приватного детективного агентства. З причини активно розвиваються ринкових відносин, конкуруючі фірми замовляють подібну послугу, щоб знати про плани і наміри своїх конкурентів.

Наступне – імміграція. Дуже часто, для того, щоб при переїзді в іншу країну, не виникло якихось труднощів з оформленням громадянства, люди замовляють послугу, по якій детектив намагається знайти зачіпки в національності, в законодавчій базі, щоб отримання громадянства пройшло швидко і успішно. Дуже модна сучасна послуга – це запит інформації про конкретну людину.

Наприклад, якщо люди знайомляться через Інтернет – тут далеко не кожен розповідає правду, а хтось ставиться серйозно на стільки, що й вирішує одружитися.

Тому і просять приватного детектива перевірити дані тієї чи іншої людини (аж навіть до перевірки відповідності прізвища-імені-по батькові з фотографією). Ревниві дружини і чоловіки – це класика жанру.

Збір та сортування лікувальних трав на продаж

Як створити акаунт в Тік Ток

Як провести ділову розмову з клієнтом?

error: Вміст захищений!!