Чи можна заробити на валютних вкладах?

Маючи вільні засоби, природне людське бажання їх зберегти і, можливо, примножити. Враховуючи геополітичну обстановку, важко однозначно відповісти на питання, в якій валюті відкривати вклад. Вітчизняний ринок також не стабільний. Здавалося б, найрозумніше рішення — відкрити депозити в різних валютах. Але і тут є свої плюси та мінуси.

Валютні вклади

Ухвалюючи рішення відкрити кілька вкладів у різних грошових одиницях, слід врахувати низку аспектів.

Чи можна заробити на валютних вкладах

По-перше, як відправна точка, вам знадобиться значна сума, обмежитися десятьма американськими президентами, не вийде. Це часто зупиняє інвесторів-початківців.

По-друге, при різкому коливанні курсу вклад необхідно достроково закривати, що призведе до втрати відсотків. Навіть щомісячна капіталізація не врятує ситуацію. Якщо не чіпати гроші, то при обвалі внесок може не просто втратити рентабельність, а й завдати збитків.

Мультивалютні вклади

Це універсальний варіант для тих, хто має невелику суму і для тих, хто бажає зберегти серйозні заощадження. Суть цього банківського продукту полягає у формальному розподілі валют. Тобто на одному депозитному рахунку розміщується сума, яка за заздалегідь обумовленими умовами поділена на кілька валют. Купувати і перепродувати гроші не доведеться, достатньо заявити про намір перерозподілити співвідношення між ними.

Чи можна заробити на валютному вкладі

Якщо йдеться про окремі рахунки, то отримання прибутку вимагає трудомісткої роботи, яка полягає у відстеженні ринку валют, економічної та політичної ситуацій у країні та світі, своєчасному реагуванні на ситуацію. Для того, щоб ризики від девальвації були мінімальними, необхідно мати великий портфель. Коли йдеться про справжній бізнес із отриманням прибутку, краще довіритися професіоналам — біржовим брокерам.

За мультивалютного вкладу основне завдання не заробити, а вберегти те, що є. Оптимальний варіант, так само як і при розподілі рахунків, якісно відстежувати ринок та швидко реагувати на його зміни. Але якщо ви трохи забариться, то збитки тут будуть не такі великі. Відкриваючи мультивалютний вклад слід прорахувати всі можливі витрати на його обслуговування та проведення операцій. Ідея буде вигідною тільки в тому випадку, якщо вони виявляться нижчими від рівня інфляції.

Чому банки відмовляють у кредиті?

Робота для Жінок на дому — Вишивка на замовлення

Як жінці досягти успіху на роботі?