Фарбування брів та вій на дому – ідея для бізнесу

Чим можна займатися вдома? Наприклад, фарбувати брови і вії! Це дуже просто, а завдяки новим препаратам, це стало ще й безпечною справою. Дійсно, все те, що пов’язано з очима, викликає у людей справедливі побоювання.

Раптом фарба протече в око і порушить його слизову оболонку?

Раптом від цього погіршиться зір?

Око – занадто тонкий і крихкий інструмент, щоб ось так от кидатися на все з ним експерименти.

А забарвлення брів і вій – процедура дуже, здається, непомітна і недорога, щоб заради неї ще й в салон приходити. Загалом, не користується вона в салонах великою популярністю, тому що там її проводити банально незручно.

Погодьтеся, що це – ідеальна домашня процедура. Для того, щоб зайнятися фарбуванням брів і вій на дому, вам потрібно всього лише купити препарати для зміцнення і забарвлення, всі необхідні інструменти (а їх не так багато), освоїти технологію і знайти клієнтів.

Препарати все – гіпоалергенні, не викликають ніяких неприємних відчуттів, а сама процедура досить проста, щоб проводити її без спеціальної освіти в домашніх умовах. До речі, можете випробувати її на собі, тоді вам буде простіше потім працювати з іншими.

Вам залишається тільки почати пошуки клієнтів! Зробити це вам потрібно буде самим банальним чином: за допомогою реклами.

Фарбування брів та вій на дому - ідея для бізнесу

Для початку дайте оголошення в газети і журнали, причому якщо у вашому місті є журнали, які присвячені красі або розваг, то обов’язково зверніть на них увагу. Ваше оголошення має з’явитися там же, де друкуються майстра манікюру і нарощування нігтів на дому.

Воно повинно виділятися, тому краще обвести його, припустимо, в рамочку. Потім, надрукуйте рекламні листівки і роздавайте їх у всіх громадських місцях.

Нарешті, ви можете скористатися послугами тих салонів краси, які не пропонують клієнтам послугу «Забарвлення брів і вій». В іншому випадку ви станете для них конкурентами, і допомагати вам вони не будуть.

У салонах домовтеся залишати свої рекламні листівки, які адміністратори будуть давати клієнтам, припустимо, разом з рахунком, а також помістіть листівки в прайс-листи, щоб вони були доступні всім бажаючим.

Таким чином, ви знайдете своїх перших клієнтів, більшість з яких стануть вашими постійними, оскільки забарвлені вії, як і нарощені нігті, потрібно постійно підновляти і підфарбовувати.

Ці ж люди будуть приводити до вас нових клієнтів – родичів, друзів і знайомих, які теж давно подумували пофарбувати вії, та все ніяк не могли дійти через таку дрібницю до салону.

Тим часом ця дрібниця може приносити вам до тисячі гривень в день – не в кожному офісі платять такі зарплати.

Видання телефонного довідника ( бізнес-ідея )

Ділова жінка: успіх чи самотність?

Як залучити гроші в своє життя?

error: Вміст захищений!!