Картка для виплат від Приватбанку: оформлення і використання

Громадяни, отримуючи зарплати, пенсії та інші соціальні виплати, часто стикаються з проблемою втрати часу, пов’язаної з очікуванням в чергах. Щоб уникнути зайвих витрат часу, можна оформити сучасний продукт – картку для виплат, пропоновану населенню Приватбанком.

Кому потрібна така картка?

Даний платіжний інструмент призначений для цільових виплат (зарплат, пенсій, стипендій), його можуть отримати тільки певні категорії громадян (студенти, працівники, одержувачі соціальних виплат і т.п.).

Картка для виплат від Приватбанк

Випуск здійснюється через роботодавця, навчальний заклад, соціальну службу за заявою цих установ або самого клієнта. При самостійної подачі заявки крім паспорта та ІПН клієнта потрібно надати документальне підтвердження його статусу, видане уповноваженою органом.

Якщо пластик не іменний, то як правило видається при зверненні. Після активації зарахування грошових коштів буде проводитися в автоматичному режимі, підключення додаткових функцій не буде потрібно.

Крім того, існує можливість оформлення Золотої картки для виплат, що має ряд переваг.

Умови використання

Власники карток отримують такі можливості:

1. Отримувати на карту виплати від роботодавців і державних органів.

2. Отримувати і переводити кошти.

3. Обналічивать кошти в банкоматах ПриватБанку на території країни без комісії.

4. Отримувати виплати, пов’язані з народженням дітей.

Карта випускається і обслуговується на наступних умовах:

• можливість випуску до 6 безкоштовних карт в рік (при випуску великої кількості оплата складе 100 грн.);

• мультивалютний основа, тобто можна зберігати гривні, рублі, долари або євро. Зручно для тих, хто отримує виплати від іноземних роботодавців. Конвертація здійснюється за поточним курсом;

• наявність безкоштовного обслуговування при оформленні звичайної карти, оплата Золотий картки – 20 грн. у місяць;

• відсутність оплати за нарахування зарплат, пенсій та допомог;

• переведення в готівку всередині країни безкоштовно, за кордоном – комісією 2%;

• можливість зняття готівки без платіжного інструменту з комісією 2%;

• інтернет-банкінг Приват24;

• безкоштовне смс-інформування;

• відсутність комісії при оплаті товарів і послуг;

• можливість випуску пластікас ім’ям і фото, вартість послуги 150 грн .;

• переклади на рахунки банків України з комісією 1% (не менше 5 грн.) Та іноземних банків (комісія 2%, але не нижче 50 грн.);

• комісія при поповненні – 0,5%.

Золота картка для виплат приватбанк
На Картку для виплат Ви зможете отримувати будь-які грошові зарахування: зарплату, пенсію, аванси, відрядні, стипендію, усі види соціальної допомоги, виплати при народженні дитини, а також грошові перекази.
Знімайте готівку в будь-якому банкоматі на території України без комісій.

Механізм зарахування виплат

При отриманні картки, укладається угода між клієнтом, банківською організацією і роботодавцем / освітньою установою / соціальною організацією.

Після того, як грошові кошти будуть нараховані, організація переводить їх в банківську організацію, яка після перевірки здійснює переклад на рахунок власника карти. Як правило, це відбувається протягом 2-3 годин.

Якщо організація користується послугами іншого банку, у власника карти є можливість підключення автоматичного перекладу грошових коштів на картку Приватбанку.

Чому варто оформити

Отримання карти для виплат має безліч плюсів, серед яких:

1. Безкоштовне оформлення і обслуговування.

2. Швидкість отримання.

3. Відсутність необхідності витрачати час на очікування в черзі в касі для отримання зарплат, пенсій, стипендій та допомог.

4. Переведення в готівку всередині країни без комісії.

5. Безкоштовне смс-повідомлення.

6. Управління грошовими коштами через додаток Privat24.

Digital карта

Сучасна альтернатива пластиковим платіжних інструментів. Оформити віртуальну карту можуть тільки діючі клієнти Приватбанку. Для цього необхідно подати заявку через офіційний сайт або додаток Privat24, вказавши ідентифікаційні дані. Якщо у банку немає питань до клієнта, заявка виповнюється протягом декількох хвилин. Реквізити можна дізнатися в Особистому кабінеті після її випуску.

Для зручності клієнтом фінансова організація розмістила на сайті відеоінструкцію з оформлення Digital карти.

Висновок

Оформлення карти для виплат від Приватбанку дозволяє її власникам не витрачати свій час на очікування в чергах для отримання зарплат, пенсій, стипендій, допомог та інших соціальних виплат. Всі суми зараховуються автоматично в короткі терміни.

Після зарахування грошей одержувач може зняти їх у будь-якому банкоматі країни або зберігати на рахунку, оплачуючи покупки та послуги в звичайних магазинах і інтернеті. Також йому доступні переклади на рахунки клієнтів інших банків, оплата послуг ЖКГ, штрафів держорганів, і інші фінансові операції.

Як заробити гроші в Інтернеті ( 43 перевірені способи )

Про що писати в блозі: 30 яскравих ідей для статей

Як хобі перетворити на заробіток? 10 важливих правил