Pinterest ( Рінтерест ) що це таке і як це працює

Instagram — не єдина платформа в мережі інтернет, де можна публікувати цікаві візуальні матеріали для тих, хто шукає щось сучасне та цікаве. На жаль, Pinterest, не завоював фанатів в Україні. Адже даремно, він орієнтований не тільки на пересічних громадян, а й на бізнес, бо має великі можливості.

Якщо ви ніколи раніше не чули про Pinterest і хочете дізнатися, як він працює, ця стаття для вас.

Завдяки статті ви зрозумієте алгоритм системи і можливо почнете її застосовувати як для пошуку цікавої інформації, так і для заробітку в інтернеті.

Що таке Пінтерест

Pinterest

Це американська соціальна мережа, що дозволяє обмінюватися візуальними матеріалами користувачів. Вона застосовується також для зберігання різного цікавого контенту. Портал дає можливість створити умовну дошку на будь-яку тему та особисто підібрати для неї відповідні картинки. Назва порталу походить від слів «pin», що означає фото чи картинка, і «interest», що означає «інтереси».

У 2020 році кількість користувачів Pinterest перевищила 300 мільйонів людей, на сьогодні це найшвидша в розвитку соціальна мережа. Щодо цього вона навіть обігнала Facebook.

Використання Pinterest без реєстрації

Щоб стати користувачем цієї мережі, потрібна реєстрація. Без реєстрації для користувачів буде доступ тільки до обмеженої кількості контенту. В Інтернеті можна знайти способи, які теоретично дозволяють використовувати весь контент без входу в систему, але питання в тому, чи це варто витрачених зусиль.

Найчастіше для цього доводиться завантажувати додаткові програми для браузерів, які не завжди безпечні. Створення облікового запису, безумовно, буде найкращим варіантом, оскільки позбавить проблем і дозволить повною мірою використати потенціал порталу.

Пінтерест безплатний?

Звичайно, Pinterest є безкоштовна платформа і не вимагає грошей для створення облікового запису. Це означає, що користувачі можуть використовувати всі широкі можливості ресурсу безкоштовно. Єдина умова – користувачеві має бути понад 13 років. Ті користувачі, хто збирається використовувати портал з комерційною метою, повинен налаштувати бізнес сторінку компанії.

Як створити обліковий запис у Pinterest

Налаштувати обліковий запис на порталі зовсім не складно. Спочатку потрібно ознайомитись з усіма умовами використання. Щоб створити обліковий запис, перейдіть на домашню сторінку Pinterest за допомогою веб-браузера комп’ютера. Якщо ви хочете використовувати портал через смартфон, вам необхідно завантажити програму з Play Store або App Store залежно від операційної системи.

Для чого можна використовувати Pinterest

Отже, навіщо можна використовувати Pinterest? На його просторах можна публікувати рекламний контент для заробітку у мережі. Систему розміщення інформації можна порівняти з «віртуальною пробковою дошкою», куди можна кріпити картинки. Завдяки Pinterest користувачам не потрібно зберігати фотографії на пристроях, вони можуть зберігатися на ресурсі все в одному місці.

Платформа дозволяє зберігати контакти інших користувачів, надсилати зображення електронною поштою, додавати коментарі та ділитися контентом на інших порталах, таких як Facebook .

Для розвитку своєї справи в мережі підприємці використовують будь-які інструменти, які дозволяють їм просувати свій бізнес в Інтернеті. Багато з них навіть коштують дорого, а Pinterest пропонує такі можливості безкоштовно. Також можливо на своїй дошці представити інформацію про продаж товарів, можна навіть прикріпити посилання на зображення – це чудовий варіант для просування бізнесу в мережі та продажу товарів.

Для розширення аудиторії на різних ресурсах, наприклад, на блозі, сторінці Інстаграм та інше, можна додавати посилання на статті, що дасть додатковий трафік.

Просто створіть дошку та до-давайте туди зображення, які відносяться до змісту вашого блогу, зробіть короткий опис ресурсу, а також обов’язково вкажіть посилання на всі статті.

Резюме

Соціальна мережа Pinterest – це американський портал, що містить багато корисної інформації. В Україні, на жаль, його не так використовують, як Інстаграм. Цей портал має унікальні можливості для просування бізнесу, реклами та продажу товарів.

Як монетизувати свій акаунт в Інстаграм?

Як знайти ідею, щоб відкрити свій бізнес з нуля

Найкращі 3 бізнес-ідеї для жінок підприємців