Ідея бізнесу: виробництво гамаків і парасольок

Тут ми поговоримо про можливості налагодження виробництва гамаків і стильних парасольок. Налагодити такий бізнес неважко, втім, читайте самі.

Виробництво гамаків як бізнес

Спочатку поняття гамак прийшло до нас від місцевих жителів карибських островів. У них воно звучить як «hamaca». Там даний вид ложа вважається найзручнішим і безпечним. Сон на гамаку захищений від вогкості, комах і змій. Крім того гамак можна з легкістю перемістити на інше місце. У нашій країні це засіб для сну використовують радше як екзотичне місце лежання в умовах природи. Але ніяк не місце повсякденного сну. Однак число заміських будівель стає дедалі більше, і попит на гамаки також синхронно підвищується.

Технологія виробництва гамаків

Гамак надзвичайно простий у виготовленні. Для нього не потрібно ніяких особливих знань або великих вкладень. Залежно від планованих масштабів виробництва необхідно підібрати приміщення, що відповідає за розмірами. Також його слід обладнати столами зі швейними машинами. Завершальним етапом підготовки послужить наймання певної кількості професійних кравчинь. Всі ці дані беруться виходячи з майбутнього обсягу виробництва.

Гамаки бувають сітчасті, з тканини, разноместних і з дерев’яними або іншими рейками. До них в комплекті можна виробляти подушки. Прикраси виробляються виходячи з фантазії майстра, тут простір для творчості величезний.

Прикинемо вартість гамаків з натуральної тканини, так як така продукція користується максимальним попитом в галузі. В основу нерідко йде джинсова тканина, яка відповідає критеріям міцності. Ширина йде в залежності від місць в гамаку 110-220 см. Коштувати це буде приблизно 168-462 рубля. Купуємо якісний шнур для строп. Його ціна 1700 рублів за 200 метрів. 60 рублів виділяємо на нитки. Шляхом нескладних обчислень знаходимо вартість гамака, без оплати послуг швачки, близько 500 рублів.

З боків пришиваються петлі і кілька разів прошиваються. Цьому необхідно приділити особливу увагу, так як на петлі розподіляється вага всього тіла. Через петлі протягується стропи. На відстані 50 см від краю гамака стропи з’єднуються і гамак готовий до кріплення на місцевості.

Ціна даного гамака виходить близько 1750 рублів. Швачку зможемо знайти з зарплатою в 15 000 рублів на місяць. За зміну вона буде нам виробляти 5 гамаків, це реальні цифри. Вигода виходить більше 150 000 на місяць. Окупність бізнесу реактивна.

В майбутньому, набравши обертів в бізнесі, можна ускладнювати конструкцію, додаючи різні кріплення і кільця. Зробити можна також кріплення до стін. Найміть на роботу установника, який все це буде проробляти сам, в будинках клієнтів.

Ідея бізнесу: виробництво гамаків і парасольок

Ці моменти істотно розширять список ваших клієнтів. При виробництві більшу увагу слід приділити максимально південним регіонам.

Виробництво і реалізація стильних парасольок

Який же все-таки можна побудувати бізнес на виготовленні такої повсякденному речі як парасольку? Виявляється ще як можна.

Розглянемо, як і скільки можна заробити на виробництві та продажу парасольок. Є деякі види парасольок, вартість яких може гарантувати високий прибуток. Одним з найдорожчих напрямків є виготовлення парасольок на весілля.

З кожним роком весілля проводяться всі більш в сучасному вигляді. Все більше людей намагаються дотримати весільні традиції. Парасолька нареченої набирає на цьому тлі все більшої популярності. Парасолька створює відчуття затишку і захисту, що особливо важливо в такий день.

Весільні парасольки

Весільні парасольки для наречених досить прості у виготовленні. На звичайному парасольці тростини знімають купол і вставляють замість нього такий же за розмірами, але мереживний, зроблений в ручну. Також необхідно залишити 5 сантиметрів для приспускаючи. Новий купол пришивається до стиків спиць. Сам вузол для дбайливості закріплюють клеєм. Весь зовнішній вигляд створює завдяки фантазії виробника. Всі тверді деталі покривають білою фарбою.

Весільні парасольки

Ось і все, парасольку готовий. З огляду на, що рентабельність мінімум 200 відсотків, таке виробництво дуже заманливо.

Парасолі для школярів

Окремою, не менше вигідною галуззю виробництва можна виділити виробництво парасольок для школярів. Більшості дітей подобається, коли замість нудного малюнка, на їх зонтах будуть зображені, наприклад, герої улюблених мультфільмів. Кращим матеріалом для виготовлення у випадку з дітьми буде поліестер з додаванням бавовни. Одним з головних плюсів цієї тканини є міцність, що дуже важливо для рухливих дітей. Таку тканину можна відразу знайти з важливими зображеннями, тоді справа залишається за малим.

Оптимальним розміром парасольки вважається 41 сантиметр. В такому випадку захищається не тільки голова, а й верхня частина тіла дитини. Палиця вибирають довжиною не менше 60 сантиметрів.

Парасолі для школярів

Атрибутику парасольки можна доповнити спеціальним чохлом для нього. Також цей чохол можна прикріплювати до рюкзака школяра, що допоможе уникнути втрати. З метою безпеки на наконечники спиць одягаються ковпачки з пластика або дерева. Для повноцінного виробництва парасольок буде досить найняти пакувальника і двох швачок.

Тонкощі виробництва

Не секрет, що на сьогоднішній день весь ринок заполонений китайськими товарами. Звичайному виробництва неможливо ніяк вплинути на цю ситуацію. Але можна і отримати свій зиск, для цього можна закуповувати комплектуючі деталі в Китаї. А далі самостійно збирати готовий товар.

Також необхідно розділяти парасолі за кольорами на чоловічі і жіночі. Для чоловіків, наприклад, клечатие. Для жінок підійдуть різнокольорові.

За відгуками займаються цим бізнесом підприємців, можна почати з інвестиціями 200 000 руб і щомісяця отримувати прибуток 30 000 рублів. Екзотичним виробництвом буде виготовлення парасольок капелюхів. Вони надягають на голову як звичайний убір.

Такий товар набувають неординарні покупці, яких існує чимало. Далеко не всі зважаться надіти парасольку на голову. Часто для виготовлення такої продукції вибирають тканину ніжно блакитного кольору. Такий колір підходить для використання, наприклад, на пляжі. Основним критерієм виробництва парасольок, якому необхідно приділити увагу, є зовнішній вигляд і надійність.

При виготовленні якісного товару покупець не завжди приймає рішення виходячи з ціни. Тобто вона може бути більше. Нерідко особисті симпатії перемагають почуття економії. Виділяються в цьому плані жінки. Якщо парасольку підходить до решти її атрибутам, вона візьме його за будь-яку суму, в розумних межах.

До того, як налагодити виробництво, визначитеся зі збутом. Це можуть бути будь-які торгові точки, з якими краще домовитися заздалегідь. Можна почати із збірки парасольок із закордонних частин, і шиття різноманітних куполів. Для цього не потрібно великих вкладень і величезних площ.

Бізнес: вирощування квітів (орхідей, гладіолусів, гвоздик, хризантем)

ФОП: як працювати з банком і банківськими рахунками

Який податок відкрити для фізичних осіб

error: Вміст захищений!!