Як заробити музикантові в Інтернеті гроші?

Багато музикантів часто стикаються з проблемою заробітку, так як люди творчих професій не терплять графіків і рамок. Напевно, це і є основна причина роботи як випускників музичних училищ і університетів, так і самоучок у всесвітній павутині.

Існує досить багато способів заробітку подібним чином, розділити їх можна на умовних

4 найпопулярніших варіанти.

Як заробити музикантові в Інтернеті гроші?
Close-up portrait of nice lovely sweet attractive calm peaceful conecnrated focused girl wearing touching earphones closed eyes isolated over pink pastel background

Аудіостоки

Аудіосток – це онлайн майданчик для розміщення музичних файлів для подальшого продажу прав, часткового продажу прав або оренди. Як це працює? Дана майданчик виступає посередником між продавцем твори і покупцем, беручи на себе проведення операції, за що отримує невеликий відсоток.

Якість робіт перевіряється системою сайту або вручну модераторами, пройти яку не завжди легко, так як поважаюча себе майданчик стежить за якістю робіт, що завантажуються на сайт.

Імовірність продажів на аудіостоках дуже велика (за умови, що робота є якісною), так як кожен день розробники ігор, творці фільмів, блогери та інші люди шукають оригінальну музику для себе.

YouTube

Цей варіант можна вважати найпростішим з перерахованих. Все просто: необхідно створити канал на платформі і завантажити туди свої роботи. Багато профі цієї справи радять новачкам стартувати з каверів і реміксів на інших виконавців, за рахунок чого підвищується шанси бути почутим.

Заробити гроші можна лише за допомогою підключення монетизації, проте і тут є свої нюанси, які необхідно обов’язково вивчити. Програма грошових відрахувань на увазі під собою оплату за перегляди, приблизно $ 1 за 1000 переглядів, однак в різних країнах різні тарифи.

Соціальні мережі, орієнтовані на музикантів

Говорячи про цей спосіб, можна згадати про єдино-популярному сайті SoundCloud. Сайт являє собою майданчик для розкрутки початківців музикантів. Серед користувачів майданчики музичні лейбли, музичні промоутери і інші представники цієї структури, які шукають нових виконавців для своїх проектів.

Фріланс біржі

Даний спосіб заробітку підійде практично всім музикантам. Найбільшим попитом серед послугами на фріланс-біржах є обробка аудіо, написання музики, мастеринг, зведення та аранжування.

Якщо говорити про пошук замовника, то тут працює тендерна система: ціна, досвід, якість. Як підсумок, замовник сам вибирає того, хто йому більше сподобався.

Як працюють і заробляють бітмейкери в мережі?

бітмейкер
Hipster sound engineer working on audio control panel and producing music in professional music studio

У нинішнє століття, реп музика вийшла на новий рівень і якщо раніше подібних виконавців можна було почути тільки в приватних колекціях і в рідкісних виданнях, то тепер вони все більше захоплюють ринок. З ростом популярності зросла і потреба в написанні для виконавців музики.

Музикантів, які пишуть музику виключно для реп виконавців, називають бітмейкер, а їх музику прийнято називати бітами. І якщо говорити про заробітки за допомогою написання бітів, то їх не так вже й мало.

Можливі джерела доходу

Продаж бітів

Основним ремеслом для бітмейкер є саме створення бітів і подальша його продаж. Виконавці по всьому світу шукають якісне, а головне не схоже ні на що звучання.

Так що не варто обмежуватися лише одним регіоном, в зв’язку з появою інтернету, можливість продажу або оренди свого біта зростає багаторазово. Найпопулярнішим сервісом з продажу є сайт beat stars, саме там можна звернути на себе увагу.

Продаж Drum Kit і Семпл паків.

Для початку розберемося що це таке. Drum kit – це збірник власноруч написаних музичних партій (наприклад ударних інструментів).

Семпл пак – це набір цифрових музичних фрагментів, написаних для інших виконавців.
Продаються вони дуже добре, так як багато новачків намагаються рівнятися на кого-небудь.

Продаж відеокурсів

Якісно оформлені відеокурси по створенню бітів, можуть бути дуже затребуваним, так як багато новачків шукають уроки та готові платити за ексклюзивні знання.

Продаж Мерч

Що таке Мерч? Мерч – це офіційна продукція з символікою музичних колективів. Цей спосіб заробітку на увазі створення своєї колекції одягу та подальшу її продаж, шляхом розміщення її в мережі, дає можливість дуже хорошого заробітку. Однак подібний вид монетизації підійде лише вже більш-менш відомим бітмейкер.

Цифрові майданчики

Якщо ти битмейкер і одночасно виконавець, то завантаження своїх робіт на цифрові майданчики приносить дуже непоганий дохід при правильній розкрутці та маркетингу. Не варто очікувати відразу золотих гір, всього треба час. До цифровим майданчиків належать такі сервіси як Яндекс.Музика, Google Music, Apple Music
та інші.

Говорячи про такий новий виток музичної роботи як бітмейкінг, варто зауважити, що продаж і оренда бітів, вимагає великої кількості часу і ніхто не може гарантувати, що перша робота відразу ж стане чиїмось майбутнім хітом. Однак довга робота завжди дає результат.

У висновку можна сказати те, що можливість заробити в інтернеті є, головне набрати досвід і майстерність, і з часом число ваших замовників буде тільки рости.

Як стати блогером і заробляти гроші?

Як знайти і видалити вірус на сайті?

Як приймати оплату в Інстаграм? 4 популярних способи

Розмір зображень в: Instagram, Фейсбук, Тік Тік, YouTube, Твіттер, Pinterest

error: Вміст захищений!!