Сторінка в Facebook: як створити і заробити на ній?

Одним із способів заробити гроші в Інтернеті є використання Facebook. Ця соціальна мережа пропонує безліч способів збільшити дохід. У цій статті ми спробуємо показати вам, як швидко заробити хороші гроші за допомогою сторінки Facebook.

Ми представимо вам поради про те, як вибрати тему, які моменти важливі при створенні сторінки, яку стратегію використовувати, щоб отримати багато послідовників, і що потрібно їм, щоб почати заробляти на ній.

Давайте почнемо!

Яка тема повинна бути на моїй сторінці в Facebook?

При виборі ніші пам’ятайте, що вона не повинна бути унікальною, але вона повинна бути досить точною. Таким чином, це буде зрозуміло випадковому відвідувачу. Може бути, ви створите сторінку для любителів собак, мандрівників або просто кумедний сайт?

Як заробити на сторінці Facebook
Young woman using smart phone,Social media concept.

Подумайте, щоб створити сторінку, яка буде відображати ваше хобі. Якщо ви зацікавлені в манзі, швидких машинах або кішок самі, шанси, що ви можете бути експертом в цій галузі, високі. Використовуйте свої знання, оцініть себе як одержувача контенту, який ви публікуєте, і спробуйте знайти кращий.

Створення сторінки Facebook

Це не складно, і Facebook Page Creator проведе вас через весь процес. Для нас, користувачів, які хочуть заробляти гроші за допомогою сторінки Facebook, 5 факторів будуть важливі для створення сторінки, яка допоможе збільшити ваш щомісячний дохід.

Вибір категорії вашої сторінки. Залежно від того, що ви вирішили опублікувати: бізнес-поради, смішні вірусні відео, захоплюючі фотографії або історії і т. Д. Ви повинні класифікувати свою сторінку.

Існує 6 категорій, тому подумайте, який тип контенту ви хочете опублікувати, і вирішіть, який з цих категорій підходить найбільше.

Заповнення розділу «Про нас». Ви можете уявити себе спільноті, просунути свій сайт і підготувати відвідувачів до того типу контенту, який вони можуть очікувати, якщо вони дадуть оцінку вашій сторінці «Мені подобається». Це не повинно бути довгим описом.

Створення сторінки Facebook
Chisinau Moldova – April 14, 2013: Facebook web page. Shot on monitor screen. Facebook is a social network web resourAe.

Найкраще, коли ви вирішите написати тільки 2 або 3 пропозиції, але спробуйте уявити свою основну ідею, постарайтеся просувати в ній свій контент. Ви навіть можете написати кілька версій, а потім вирішити, яка з них краще.

Вибір профілю зображення. Коли ви завантажуєте свою фотографію профілю, думайте про неї як про якийсь видному символі вашої сторінки. Це не може бути випадковим, переконайтеся, що коли люди дивляться на вашу фотографію в профілі, вони дізнаються, про що ця сторінка.

Фото на обкладинці: використовуйте фотографію на обкладинці, щоб залучити відвідувачів на вашу сторінку. Якщо ви хочете створити щось додаткове, спробуйте сервіс Canva, це допоможе вам зробити відмінну індивідуальну фотографію обкладинки, барвисту графіку для поста і багато іншого, все в розмірах, готових до використання на Facebook.

Публікація контенту: почніть заповнювати свою сторінку контентом, перш ніж запрошувати когось. Переконайтеся, що люди, які відвідують вашу сторінку, побачать щось цікаве.

Це спонукає їх дати вашій сторінці «лайк» і дочекатися нових цікавих постів і картинок.

ПОРАДА: Якщо ви плануєте просувати свій контент також за межами Facebook, переконайтеся, що використовуєте ту ж фотографію на Twitter, каналі Youtube, в своєму блозі і т.д. Це дозволить набагато легше дізнатися вас і вашу роботу.

Щоб отримати легкий доступ до своєї сторінки, додайте її в обране в своєму профілі Facebook!

Розміщення контенту: що і коли?

Отже, ви заповнили інформацію на своїй сторінці, вибрали фотографію профілю та фотографію обкладинки. Прийшов час розмістити контент!

Публікуйте інформацію, яка має відношення до вашої аудиторії, наприклад, якщо ви вибираєте любителів кішок, публікуйте все, що з ними пов’язано. Вони будуть любити і ділитися контентом частіше!

Ваше залучення шанувальників допоможе вашому спільноті рости. Це допоможе вашому виграшу. Крім того, дуже ймовірно, що друзі ваших фанатів побачать вашу сторінку і їм теж сподобається.

Інші поради, які ви можете використовувати, щоб отримати більше лайків і нових шанувальників:

Автоматизуйте свій пост. Вам не потрібно автоматизувати все, але важливо вловити ритм публікацій. Спробуйте dlvr.it для автоматизації публікації, одержуваної з популярних сайтів у вашій ніші.

А поки подумайте про інфографіку, картинках або текстах, які ви можете створити самі, і складіть графік публікації. Як ми згадували раніше, організація вашої роботи дуже важлива.

Не забувайте про можливість повторного розміщення вашого контента. У вас немає ідей, і немає запланованого контенту для наступної публікації? Не хвилюйтеся, спробуйте опублікувати інформацію, якої ви вже поділилися.

Якщо контент як і раніше актуальний і зацікавив людей в перший раз, він, ймовірно, знову зацікавить їх!

Знайдіть найкращий час для публікації на вашій сторінці. Остерігайтеся часу. Переконайтеся, що багато ваших шанувальники в мережі, поки ви публікуєте контент.

Подивіться на Insights на сторінці Facebook, в розділі «Повідомлення».

Там ви знайдете інформацію про оптимальний час публікації для вашої аудиторії.

ПОРАДА: на вашій сторінці добре розміщувати контент з відомих сайтів. Дуже ймовірно, що Facebook оцінить це краще.

Що я повинен зробити, щоб аудиторія росла?

Організуйте свою роботу добре. Заплануйте порядок дій, які ви повинні виконати, щоб він працював на вас. Незалежно від того, яку стратегію ви використовуєте, важливо скласти розклад.

Додавайте нових людей щодня. Щоб ваша аудиторія росла, потрібно збільшувати кількість людей, постійно переглядають вашу сторінку.

Використовуйте Addmefast. Цей інтуїтивно зрозумілий сервіс дійсно корисний для отримання перших лайків і акцій безкоштовно. Просто увійдіть, додайте свою сторінку в Facebook і отримаєте безкоштовні окуляри.

Тільки пара хвилин в день може дати вам гарні результати (я набрав собі 433 бали за 5 хвилин). Якщо на вашій сторінці багато лайків, новим відвідувачам буде простіше.

Додайте посилання на свою сторінку всюди, де зможете. Використовуйте онлайн-форуми, відправляйте електронні листи, додайте їх на свій веб-сайт (або шукайте людей, які пропонують додати їх на свої веб-сайти).

Просувайте свою сторінку в групах Facebook
Istanbul, Turkey – December 15, 2018: Person holding a brand new Apple iPhone X with Facebook profile on the screen. Facebook is a social media online service for microblogging and networking, founded in February 4, 2004.

Чим більше разів відкриється ваша сторінка, тим більше трафіку вона запрацює.

Використовуйте соціальні мережі. Щоб рекламувати свою сторінку в Facebook, розгляньте можливість відкриття профілів в Google+, Twitter та інших соціальних мережах. Твіт або публікація в Google+ допоможе зростанню аудиторії вашої сторінки!

Продвигайте свою сторінку в Facebook по електронній пошті. Додайте посилання на свою сторінку в свій блок підписки. Таким чином, кожне відправлене вами лист буде приводом для отримання нових лайків!

Проведіть конкурс! Це дасть вам більше можливостей для взаємодії, і відвідувачі будуть мотивовані ділитися вашої сторінкою з друзями. Подумайте про чіткі критерії, яким повинні відповідати учасники.

Не проводьте конкурс більше тижня – ваші фанати захочуть швидко побачити переможців! Якщо ви плануєте проводити фотоконкурс, встановіть голосування 1 раз в день. Шанувальники, які беруть участь, змусять виборців повертатися кожен день!

Просувайте свою сторінку в групах Facebook, які відповідають вашій ніші! Якщо у вас є сторінка для любителів кішок, шукайте групи, які збирають людей з цими інтересами. Їх багато, і кожен учасник є потенційним фанатом вашого сайту!

Створення (розробка) та просування сайтів: Веб-майстер

Як зробити аккаунт в Instagram популярним?

10 інноваційних технологій які з’являться в 2021 році

Як шукати клієнтів в Інтернеті ( способи та площадки )