Фото на документи як прибутковий бізнес

Фото – це пам’ять на все життя. А фото на документи є важливим її складником. У світі документ – це невід’ємна частина будь-якого громадянина. А для того, щоб його можна було ідентифікувати, потрібна наявність фотографії.

Тому бізнес у сфері надання цього виду послуг вважається досить прибутковим. Саме цей вид підприємницької діяльності не потребує величезних витрат, тому для новачка це найкращий варіант.

Незважаючи на високу затребуваність бізнесу фотографій на документи, для його відкриття Вам може знадобитися відносно невелика грошова сума – всього близько 100 тисяч рублів (приблизна сума, для кожного міста вона може відрізнятися). Причому більша частина грошей піде на обладнання та рекламу.

Які послуги можна надати, відкриваючи цей бізнес?

Фото на документи як прибутковий бізнес

В наш час є багато спеціалізованих салонів, які друкують фото на документи. Але для того, щоб ваш бізнес міг процвітати, потрібно трохи кмітливості. Крім того, що ви надаєте якісні фотографії на документи, Ви можете розширити список послуг та внести туди деякі додаткові. До них можна віднести редагування отриманих або принесених клієнтом фотографій на комп’ютері, реставрацію старих фотографій та інші послуги, на які вистачить фантазії, знань та навичок. Крім послуг, пов’язаних із фотографіями, можна запропонувати послуги з продажу різноманітних фотографічних аксесуарів: рамки для фотографій, батарейки для фотоапаратів та самі фотоапарати різних поколінь, карти пам’яті, чохли та багато іншого.

Для всіх ваших геніальних задумок необхідно знайти приміщення, щоб місця вистачило і для невеликої фото-студії, і для можливості редагувати фотографії, а також для торгового кіоску, який теж може бути розташований усередині приміщення.

Рекламні заходи

Для того щоб ваш бізнес почав приносити дохід, необхідно забезпечити постійний приплив клієнтів. Це можна зробити за допомогою звичайної реклами. Але вона повинна бути не просто звичайна, а настільки чарівна, що будь-хто її побачить, захоче відвідати саме ваш фото-салон. Для цього Ви можете скористатися послугами спеціаліста в рекламній галузі або скористатися своєю фантазією та оформити рекламу самому.

Рекомендується відразу після відкриття салону провести масштабну рекламну кампанію. Робіть цікаві вивіски, штендери, поставте гарну дівчину роздавати листівки тощо. Усі ці дії окупляться максимально швидко.

Розташування салону фото на документи

Один із найважливіших факторів, які вплинуть на Ваш дохід, буде розташування салону фотографій на документи. Найголовніше у цій справі – це максимально висока прохідність! Як правило, такі салони розташовують біля паспортного столу, навчальних закладів, ринків тощо. Постарайтеся вибрати місце, де немає конкурентів.

Так само, залежно від розташування, можна розширити вид діяльності. Наприклад, якщо Ви розташувалися біля інституту, можна також надавати послуги ксерокопіювання, сканування, роздрукування тощо. Все це може збільшити ваш прибуток (особливо під час сесій у студентів).

Обладнання для фото бізнесу

Найголовніше у цьому бізнесі – це наявність висококласного та дуже якісного обладнання. Це і професійні камери, і пристрої для їх стійкості, спалахи і звичайно ж комп’ютери або в деяких випадках кілька комп’ютерів. Також вам знадобиться принтер, сканер, фотопапір та інша оргтехніка. Звичайно ж, не можна забувати і про своїх клієнтів. Кожен, хто прийде до вас в салон, захоче присісти на зручний диван і почитати цікавий журнал, чекаючи своєї черги.

Для покращення якості фотографії на комп’ютерах повинні бути встановлені програми останніх версій. Однією з відомих у цій галузі програм є Adobe Photoshop. Щоправда, ліцензійна версія цієї програми коштує не малих грошей – близько 800$.

Не забудьте і про персонал, який також має бути кваліфікованим та ввічливим з клієнтами. Це має бути чудовий фотограф, який знає всі нюанси процесу фотографування, редагування та обробки фотографій. А також має бути оператор, який стежитиме за роботою персоналу та відповідатиме за прийом та виконання замовлень.

Передбачте всі дрібниці в цьому бізнесі, проаналізуйте конкурентів, складіть бізнес-план і тоді ви зможете організувати прибутковий бізнес з мінімальними вкладеннями.

4 правила, як заощаджувати з кредиткою

Чи можна заробити на валютних вкладах?

Чому банки відмовляють у кредиті?

Робота для Жінок на дому — Вишивка на замовлення