Фотокниги ручної роботи як ідея для бізнесу

Подібним бізнесом зазвичай займаються жінки в декретній відпустці, або просто домогосподарки. Коли освоїте дане ремесло, зможете виготовити безліч авторських унікальних фотоальбомів для власного користування. Вони вмістять безліч щасливих моментів з Вашої і життя Ваших близьких.

Створення фотокниг для себе ще вигідно і тим, що Ви набираєтесь цінного досвіду. Обкладинка можна або замовляти готовий в друкарні, або виготовляти самостійно вручну. При наявності палітурки фотокниги можна виготовляти прямо у себе вдома.

Список матеріалів, які можна використовувати при виробництві захоплює уяву. Наприклад, кавові зерна або за допомогою техніки декупажу, описаної в минулій статті. Для виготовлення безпосередньо сторінок книг ви підключилися до правильної папір і хороший принтер.

Фотокниги ручної роботи
Spring wedding scrapbooking album in rustic style with handmade hydrangea flowers

Вартість продукції залежить від кількості, якості, а також розміру сторінок. Приблизно розцінки можна виставити в такий спосіб: 1 сторінка – 100 рублів, 10 сторінок – відповідно 1000 рублів, а палітурка 400 рублів.

Ціни досить різні, і можуть варіюватися від Вашої майстерності, бажання і вартості сировини при закупівлі.

Якщо виготовлення відбувається партіями, має сенс знайти оптового постачальника сировини. В цьому випадку сміливо розраховуйте на знижку.

Найпершими клієнтами будуть Ваші знайомі. При певному зростанні бізнесу, варто замовити рекламу в місцевій газеті. Шукайте клієнтів в палацах одружень, дитячих садах, пологових відділеннях.

Виготовте або замовте плакати і помістіть їх в дозволеному місці. Чим більше буде реклами, тим більше клієнтів у Вас може бути.Зараз навіть новачок може створити власний сайт. Не упускайте і цю можливість рекламувати свій товар.

Попутно займіться фотографією, якщо не робили це раніше. Ваші прибутки збільшаться, тому що можна буде одним і тим же клієнтам надавати обидві послуги.

Попрацювавши фотографом на будь-якому урочистому заході, відокремте кращі знімки і запропонуйте винуватцям торжества професійно увічнити цей щасливий час в професійному і унікальному фотоальбомі.

У рекламних цілях можна створити майбутній товар в електронному вигляді і направити на розгляд потенційному клієнту. Це не зажадає від Вас фінансових вкладень, зате збільшить шанси на отримання замовлення і допоможе відточити майстерність.

Не виключайте з числа потенційних клієнтів і родичів «винуватців» таких урочистостей, а також просто гостей, про яких матеріалу буде більш ніж достатньо.

Як правильно взяти іпотеку і оформити вигідний кредит?

Топ-10 найкращих Університетів в світі

Працюємо віддалено: 15 видів онлайн-заробітку, які стали популярними в 2021 році

error: Вміст захищений!!