LetyShops – як заробляти на цьому кєшбєк-сервісі

LetyShops – Кешбек-сервіс, який дозволяє повернути частину грошей, витрачених на покупки в інтернет-магазинах. Це міжнародна платформа, яка працює з великою кількістю магазинів. У цій статті, ви дізнаєтеся багато корисної інформації про платформу

Реєстрація в LetyShops

Перш ніж платформа почнемо відшкодовувати частину грошей, витрачених в інтернет-магазинах, кожному користувачеві потрібно створити обліковий запис в LetyShops. Цей процес дуже швидкий і ефективний, оскільки він обмежений наданням базових даних і повністю безкоштовний. Все, що нам потрібно для реєстрації, – це адреса електронної пошти та пароль.

Варто відзначити, що після реєстрації, кожен новий член клубу отримує преміум аккаунт, який збільшує одержуваний Кешбек на 30% на 7 днів.

Як працює LetyShops

Принцип роботи кешбек-сервісів, в тому числі LetyShops, дуже простий. Магазини платять платформі за залучення клієнтів, яка, в свою чергу, розподіляє більшу частину отриманих зборів з користувачами. Таке рішення робить обидві сторони безпрограшними. Магазини залучають нових клієнтів, який в свою чергу економлять кошти при здійсненні покупок в Інтернеті.

LetyShops

Покрокова інструкція отримання Кешбек

Як правильно здійснювати покупки на платформі для отримання Кешбек:

1. Авторизуйтесь на сайті LetyShops,

2. виберіть магазин, який вас цікавить (за допомогою пошукової системи або категорії),

3. натисніть кнопку «перейти в магазин» або активуйте плагін,

4. знайдіть товари в обраному магазині, після чого оформите замовлення.

Якщо все зроблено правильно, інформація про Кешбек зі статусом «чекає» повинна з’явитися в особистому кабінеті протягом 24 годин.

Є ще кілька моментів, на які варто звернути увагу, щоб Кешбек розраховувався правильно:

• покупка повинна бути зроблена протягом одного сеансу браузера. Якщо закрити сайт після відвідин магазину і повернуться на нього через деякий час, велика ймовірність того, що Кешбек НЕ буде нараховано,

• використовувати можна тільки купони, коди знижок і т. д., Отримані від LetyShops,

• Також варто відключити сторонні розширення, які можуть перезаписувати партнерські посилання, наприклад, програми блокування реклами, проксі і т. д.

отримання Кешбеку

Партнерська програма LetyShops

На сайті LetyShops також є партнерська програма, завдяки якій можна заробляти 50 гривень з кожного рекомендованого користувача.

Варто зазначити, що цей бонус отримує не тільки запрошує, але і запрошений. Однак для його отримання особа, яка зареєструвалася за допомогою рефссилке, зобов’язане зробити покупки на мінімальну суму 300 гривень протягом 30 днів з моменту реєстрації. Це не велика сума, тому особливих проблем виникнути не повинно.

Програма лояльності

У LetyShops також діє трирівнева програма лояльності, яка починає діяти з певного порогу зібраних за рахунок кешбек коштів, а саме:

• LetyBronze – збільшує базову ставку Кешбек на 10%. Накопичена сума – 250 грн.

• LetySilver – збільшує базову ставку Кешбек на 20%, Накопичена сума – 1500 грн.

• LetyGold – збільшує базову ставку Кешбек на 30%. Накопичена сума – 4500 грн.

Кожен отриманий Кешбек, наближає користувача до наступного рівня. Варто знати, що вивід коштів не знижує статус, а зростає з моменту реєстрації.

Як саме це працює? Припустимо, що пропонований в магазині Кешбек становить 5%, тоді в залежності від отриманого статусу ми отримаємо:

• LetyBronze – 5,5% (5 + 10% = 5,5%),

• LetySilver – 6% (5 + 20% = 6%),

• LetyGold – 6,5% (5 + 30% = 6,5%).

Мобільний додаток LetyShops

У LetyShops також є власний мобільний додаток. Він доступний для телефонів Android і iOS.

Плагін для браузера

Для любителів десктопних версій, сайт пропонує встановити розширення для браузерів, яке допоможе побачити всю необхідну інформацію про Кешбек. Крім перегляду інформації про кешбек, плагін також дає коротке зведення про зміну ціни в певному магазині на товар.

Виведення коштів LetyShops

Час для самого приємного – виведення коштів. Варто виділити відносно невисокий мінімум, необхідний для замовлення платежу, тобто 250 грн. Зараховуються кошти протягом 3 робочих днів, а способів виведення два:

  • на карту
  • на телефон.

Відгуки про LetyShops

LetyShops, безсумнівно, один з кращих сайтів такого типу, який працює з дійсно великою кількістю магазинів. Варто звернути увагу на безліч позитивних відгуків, які можна знайти в Інтернеті, і на дійсно низький поріг виплат.

Відгуки про LetyShops

Крім того, дуже добре працює плагін для браузера і мобільний додаток, на яке однозначно варто звернути увагу.

Відкриваєм свій магазин текстилю

Супер спосіб заробітку на Ютуб-каналі

Топ-10 кращих ідей для написання статей