Робота в Польщі для сімейних пар

У Польщі вже працює 2 мільйони українців. Більшість із них працюють у будівельній галузі, але багато хто працює у готельному бізнесі, у промислових підприємствах, у сфері торгівлі, туризму та гастрономії. Причина припливу українців полягає у нестабільній економічній ситуації, у країні військова криза, безробіття та погані умови життя. Українці, які працюють у Польщі, заробляють у кілька разів більше, ніж удома. Але не лише зарплати викликають у громадян України бажання працювати на польських підприємствах, а добрі стосунки між роботодавцями та заробітчанами. Майже половина українців оцінюють польських роботодавців на оцінку добре, 9% дуже добре та лише 7% погано. Більше того – 58% опитаних громадян України заявили, що житло сплачує роботодавець, а 33,5% заявили, що годує роботодавець.

Як улаштуватися сімейній парі у Польщі читайте далі.

Легальна та високооплачувана робота в Польщі для сімейної пари

Робота в Польщі для сімейних пар

Сімейна пара, що приїхала до Польщі на роботу, перебуває у більш вигідній ситуації, ніж людина одиначка. Зрозуміло, що вони зможуть заробити щонайменше вдвічі більше. Крім збільшеного доходу, сім’я перебуває у безпеці, і кожен член сім’ї надає взаємну підтримку. А це має велике значення, коли люди знаходяться в чужій країні. Згідно з проведеними опитуваннями статистичними даними серед працівників, які приїхали до Польщі з різних країн, намалювалася така картина, що 77 відсотків українських заробітчан працюють фізично, у сфері послуг працює лише 16 відсотків українців, 3 відсотки в IT індустрії та лише один відсоток – офісні та керівні працівники.

Фізична праця в Польщі – найбільш затребувані працівники

Більшість українських чоловіків, а це приблизно 89 відсотків, були зайняті на важких фізичних роботах, і лише 6 відсотків з усієї кількості опитаних працювали у сфері послуг.

Трохи інші цифри у жінок, які працюють у Польщі: близько 60 відсотків зайняті на виконанні фізичної роботи, 26 відсотків вдалося знайти роботу у сфері послуг.

Було зазначено, що в інтелектуальній сфері найлегше знайти роботу, якщо у кандидата високий рівень освіти.

Сімейні пари з дітьми на заробітках в Польщі

Робота в Польщі для сімейних пар – це найвигідніший спосіб заробітку, що швидше вирішує проблему відсутності грошей. Разом вони зможуть заробити чималі гроші. Проте посилює той факт, що деякі сім’ї хочуть взяти з собою дітей. Але не кожен керівник компанії погоджується дати роботу батькам з малими дітьми. Вся причина в тому, що виховання та дітей може відволікати від роботи когось із сім’ї.

Щоб якось приховати наявність дитини, сімейна пара шукає роботу в Польщі по черзі, а коли працевлаштуються, привозять дитину. Чоловікам трохи легше отримати роботу із гарною оплатою праці. У службі зайнятості завжди є вакансія вантажника, електрика або водія автомобіля або навантажувача.

Також чоловіки з досвідом роботи водія міжнародника чи досвідченого сантехніка, гарного кухаря чи пекаря можуть одразу знайти роботу. Зазвичай вакансій є багато таких, які пов’язані з фізичною роботою.

Робота для жінок

Жінкам також доступні вакансії, пов’язані з фізичною роботою, причому вони оплачуються нижче, ніж робота у кваліфікованого робітника. Жінки можуть працювати прибиральницями в офісах, готелях або в хостелах. Є багато вакансій домробітниці. Багато дівчат працюють опікунами, доглядають дітей інвалідів і людей похилого віку.

Найпоширенішими вакансії для жінок вважаються пакувальниці, сортувальники та працівниці швейних фабрик. Їх пропонують агенції з працевлаштування у Польщі. На цих робочих місцях можна заробляти 13 злотих за годину, а якщо пощастить, то й 20 злотих за годину. Графік роботи практично у всіх компаній однаковий – це восьми годинний або дванадцяти годинний робочий день. Робочий тиждень становить п’ять чи шість робочих днів. Середня зарплата за місяць становить від 3 тисяч злотих і до 4 тисяч злотих.

Знання польської мови допомагає вирішити проблему вигідного працевлаштування у Польщі сімейним парам. Адже вакансій, пов’язаних з обслуговуванням клієнтів, а отже, зі спілкуванням з поляками дуже багато. Тому ті, хто володіють польською мовою, можуть претендувати на посаду як мінімум обслуговуючого персоналу, наприклад, офіціанта, касира, бармена, продавця або адміністратора.

При пошуку роботи в Польщі варто враховувати ще один важливий фактор, який впливає на рівень доходу – наявність або відсутність житла від фірми, на якій працює сім’я. Якщо роботодавець забезпечує своїх працівників безкоштовною кімнатою, зарплата може бути нижчою і складати приблизно 11 злотих.

Висновки

Робота в Польщі для українців є. Але працедавці шукають людей для виконання важкої фізичної праці.

Роботу в сфері послуг зможуть найти тільки ті українці, хто володіє польською мовою.

Як продати прикраси ручної роботи в Інтернеті

Робота в Польші на фермах: умови, вимоги та вакансії

Роботи в Польщі для жінок з України