Робота в Польші на фермах: умови, вимоги та вакансії

На Роботу до Польщі на фермі погоджуються їхати багато українців, особливо вихідців із українського села. Багатьом така робота знайома, вони розуміють умови праці, але й знають оплату за роботу. Робота в Польщі – це шанс заробити непогані гроші для українців, у яких немає спеціальності. На ферми приймають працівників протягом усього року, тому ймовірність працевлаштування гарантована. Звичайно, робота на сучасній фермі потребує певного вміння, але це все з’являється у процесі роботи.

Які вакансії на фермах Польщі та як влаштуватися на роботу далі у статті.

Робота в Польщі для українців: сучасна польська ферма

Робота в Польщі на фермах

Звичайно, робота на фермах має свої особливості, тому не кожна людина зможе працювати на будь-якій фермі, тут дуже важливо як людина відноситься до тварин, рослин та взагалі до сільськогосподарських робіт.

Залежно від того чим займається сільськогосподарська ферма і яка її спеціалізація, вимоги до працівників різні. Наприклад, людина без кваліфікації може працювати на фермі з вирощування грибів. До його обов’язків входить збір грибної продукції, дуже часто це печериці. На молочну ферму можуть влаштуватися люди, які не бояться корів, уявляють собі, що таке догляд за цими тваринами, і що таке доїння корів.

У Польщі багато ферм з вирощування хутрових звірів, зокрема норок, там потрібні працівники вузької спеціалізації:

· догляд за звірятами;

· санітарний стан клітин;

· утримання в чистоті територію;

· забій тварин і обробці тушок.

Практично по такій схемі організований процес розведення, вирощування та забій курей чи іншої птиці та різних інших тварин.

Робота на молочних фермах

Вимоги до кандидата на роботу на польську молочну ферму мінімальні:

· гарне фізичне здоров’я;

· мінімум шкідливих звичок;

· якісне виконання своїх обов’язків;

· відповідальне ставлення до роботи.

Тут не потрібна наявність якихось спеціальних навичок чи володіння польською мовою. На роботу приймають усіх бажаючих чесно та сумлінно працювати. Віковий ценз є, але він умовний. Польські фермери із задоволенням беруть працездатних людей віком від 18 до 50 років. Звичайно, все залежить від фізичного стану людини, деякі люди і в 60 років мають міцне фізичне здоров’я і мають шанс працювати на фермі.

Зарплатня працівників ферми

Оплата праці на польській фермі залежить від її виду діяльності. Наприклад, на фермі збору грибів платять 10 злотих за годину, працівники теплиць отримують від 10 злотих до 12 злотих за годину,

Заробітна плата за місяць виходить від 2,8 тисяч злотих до 5 тисяч злотих. При цьому робочий тиждень становить 6 днів, а робочий день у когось 10 годин, у когось 12 годин, все залежить від виду діяльності ферми та продуктивності праці працівника.

Умови проживання

Як правило, більшість фермерів надають своїм працівникам безплатне житло. Деякі українці проживають на орендованих квартирах, де умови найкращі. Оплата місця у орендованій квартирі не висока, в середньому від 200 до 300 злотих на місяць.

Так само щодо харчування. Деякі фермери годують українців безоплатними обідами, деякі годують у своїх їдальнях за пільговою ціною.

Резюме

Звичайно робота на польських фермах – це фізична праця, яка потребує гарного здоров’я.

Але, є й переваги – це працевлаштування людей без досвіду роботи та низького рівня кваліфікації. На роботу приймають чоловіків, жінок та студентів. Гарантована робота та оплата праці з урахуванням законодавства Польщі.

Роботи в Польщі для жінок з України

Як заробити в Твіттері самотужки

Підприємницька діяльність для українців у Польщі