Відкриваємо власний манікюрний салон

Важко знайти жінку, якій було б все одно, як вона виглядає. Кожна дама прагне не просто виглядати красивою, але і виділятися з натовпу, одним своїм виглядом викликати захоплення оточуючих. Звичайно ж, основна увага завжди приділяється обличчю, волоссю і одягу, але не менш важливі і деталі, зокрема доглянуті руки.

Послуги манікюру є в будь-якому великому салоні краси, проте відвідувати подібні заклади прийнято з метою проходження відразу декількох косметичних процедур, тоді як змінювати колір нігтів хочеться набагато частіше, ніж виникає реальна необхідність зайти в салон краси.

Саме тому послуги невеликих манікюрних салонів користуються великим попитом, незважаючи на конкуренцію з боку більш великих закладів. Неважко зробити висновок, що відкрити власний салон або тут купити готовий бізнес – досить перспективна ідея для бізнесу.

Насамперед потрібно обзавестися власним приміщенням. Вибирати потрібно такі місця, де є максимально інтенсивний потік людей. Найкраще підійде точка неподалік від великої транспортної розв’язки.

Відкриваємо власний манікюрний салон
Women enjoying manicure in beauty salon during COVID-19

Також непогано може себе проявити приміщення поруч з вищим навчальним закладом: студентки – великі любительки поекспериментувати з манікюром.

Також можна розміститися на першому поверсі великого офісного будинку, де працює багато людей. Дуже бажано, щоб вартість оренди була мінімальною, не варто орендувати приміщення за надзвичайною ціною тільки тому, що воно розташоване в зручному місці.

Ідеальний варіант – коли приміщення належить вам. В такому випадку вам не доведеться щомісяця віддавати левову частку прибутку власнику будівлі, а в разі невдачі ви завжди зможете продати приміщення і повернути вкладені гроші.

Площа приміщення прямо залежить від кількості робочих місць. Виходити слід з норми десять квадратних метрів на одного манікюрщіка плюс підсобні приміщення.

Приміщення необхідно привести в порядок перед відкриттям:

  • зробити косметичний ремонт,
  • оформити в певному стилі.

Дуже важливо, щоб у вашого закладу був власний стиль, який відрізняє його від інших. Безликий ремонт – це дешево і практично, але дуже вже нудно. Зробіть так, щоб приходячи до вас, клієнтки потрапляли в незвичайну, але приємну атмосферу.

Купівля меблів і спеціальних інструментів на перший погляд здається не дуже великий статтею витрат, але на ділі обійдеться вам в досить відчутну суму.

Можна, звичайно, купити найдешевше обладнання китайського виробництва, але воно буде і незручним, і швидко вийде з ладу. Краще один раз витратитися на хороші інструменти, ніж щомісяця щось докуповувати і ремонтувати.

Пошук персоналу не повинен стати занадто великою проблемою, але тут є деякі тонкощі.

У косметичному бізнесі клієнти зазвичай йдуть не стільки в абстрактний заклад, скільки до конкретного майстру.

Іншими словами, знайдете хороших фахівців – буде у вас стабільний потік клієнтів і навіть черги, не знайдете – будете вважати збитки.

Це, в свою чергу, породжує іншу проблему: поганих і посередніх манікюрщиків просто ставки ради, а от справжніх майстрів знайти дуже важко. Такі фахівці роботу не шукають, це робота шукає їх.Тобто вам доведеться переманювати майстрів з інших манікюрних салонів.

Якщо вдалося роздобути хорошого фахівця, потрібно триматися за нього по максимуму, платити гарну зарплату і в цілому створювати комфортні умови праці. В іншому випадку, коли цей майстер піде від вас до конкурентам або у вільне плавання, він точно відведе за собою добру половину клієнтів.

Залучення клієнтів – одна з найважливіших і найскладніших завдань, які доводиться вирішувати підприємцю .

манікюрний салон
Nail care. Manicure table in salon. Set of professional manicure tools. Beauty care. 3D render

Можна створити найкращий салон в місті – з кваліфікованим персоналом, новітнім обладнанням та низькими цінами – але поки у вас не з’являться клієнти, прибутку вам не бачити. Реклама в ЗМІ обійдеться дорого, а ефект від неї буде не суттєвий.

Набагато більше користі від роздачі рекламних буклетів і знижкових талонів на прилеглих вулицях, розносу їх по поштових скриньках. Збільшити потік клієнтів допоможе грамотна система знижок для постійних клієнтів і так звана реферальная програма (програма «Приведи друга»).

Важливо пам’ятати, що чим краще рекламується поганий товар, тим швидше клієнти переконаються в тому, що він поганий. Коли до вас потягнуться відвідувачі, важливо зустріти їх по-справжньому якісними послугами, і тоді люди самі зроблять вам рекламу, розповівши про вашому салоні своїм друзям і знайомим.

Саме тому варто наймати тільки кваліфікованих співробітників, використовувати тільки найкраще обладнання. Також не слід економити на витратних матеріалах, оскільки їх частка в собівартості послуг вкрай мала, а різниця помітна.

Ну, і нарешті, потрібно постаратися створити в манікюрному салоні максимально комфортну атмосферу, щоб клієнтки відчували себе тут як вдома.

Як вибрати тематику для свого сайту?

Кращі біржі фрілансу для віддаленої роботи

Як просувати свої послуги (товар) в Instagram

Як відкрити майстерню з ремонту взуття?

error: Вміст захищений!!