Як пенсіонеру заробити гроші в Інтернеті

В результаті кризи, спричиненої пандемією, та реформами, які проводяться в Україні, у багатьох людей зменшилися доходи. І вони відчайдушно шукають способи заробітку додаткових грошей. Особливо страждають українські пенсіонери, які мають мізерні пенсії і залишаються далі працювати. Але в умовах кризи на підприємстві вони перші попадають під скорочення. Щоб знайти роботу в інтернеті, вони звертаються до дітей, щоб ті навчили як можна заробити на комп’ютері. Сьогодні надзвичайно популярний, заробіток в Telegram за допомогою ботів. Працювати можна віддалено з дому. Зрозуміло, що великих грошей спочатку не дістанете але додаткові гроші до пенсії поможуть пережити важкі часи. Всім, кому потрібен додатковий заробіток, читайте статтю до кінця і взнаєте, як заробити гроші в Telegram за допомогою ботів.

Telegram: заробіток онлайн для пенсіонерів за допомогою ботів

Як пенсіонеру заробити в інтернеті

Секрет, який дозволяє заробляти гроші у соціальній мережі Telegram, полягає в рекламі. Рекламодавці, які використовують будь-які ресурси чи мобільні додатки в Інтернеті, платять гроші, щоб охопити як найбільше користувачів. І є боти, які створені спеціально для показу реклами. Якщо ви запустите одного з них, то за кожну особу, яка побачить рекламу на вашому ресурсі, ви отримаєте якусь суму грошей. Цей спосіб заробітку цілком легальний, простий і підходить для пенсіонерів.

Telegram є найбільш використовуваним додатком для обміну інформацією між користувачами. Велика кількість людей має цей месенджер на своєму смартфоні. Але вони зазвичай не знають, що на Telegram можна заробляти гроші.

Способи заробітку через Telegram

Заробіток для пенсіонерів

Перший крок, щоб заробити гроші на Telegram – це встановити додаток на свій смартфон чи комп’ютер. Завантажити його можна з офіційного сайту. Після встановлення ви можете вибрати варіант, який вам найбільше підходить, серед наведених «Відкритий».

1.Як пенсіонеру заробити гроші в Telegram: створіть канал

Ви можете створити власний канал на будь-яку тему, якою ви володієте. Тематика каналу буде залежати від ваших смаків, інтересів та навичок. У пенсіонерів є навички і досвід по різних темах, тому можете створити чат і давати консультації. Щоб створити свій канал Telegram, можете скористатися мобільним додатком або програмою для Windows. Для цього виконайте такі дії:

 • • Зареєструйте свій обліковий запис Telegram із своїм ім’ям користувача та паролем.
 • • Відкрийте головне меню і виберіть кнопку із символом олівця внизу екрана.
 • • Перейдіть до опції «Створити канал». Тут потрібно зробити опис теми. Вона має бути привабливою. Вибирайте тему, в якій ви досягли успіху або стали експертом.
 • • В обліковому записі напишіть посилання на свій веб-сайт або на акаунти соціальних мереж.
 • • Зробіть вибір, буде канал загальнодоступним чи приватним і закритим,
 • • Помістіть фото власника каналу, щоб акаунт мав професійний вигляд.
 • • Підтвердьте створення каналу.

2. Як оптимізувати керування каналом, щоб той приносив прибуток

Послідовність і регулярність має важливе значення для розвитку каналу Telegram, поки він не стане спільнотою, яка активно буде взаємодіяти. Не варто нехтувати вимогою до якості контенту. Ідея полягає в тому, щоб підписники завжди очікували новину і щоб активно на неї реагували. Для досягнення цього рекомендується:

1). Використовуйте інструменти, які дозволяють планувати публікації. Таким чином ви зможете краще організувати свій час, а також вчасно публікувати новий матеріал.

2). Переконайтеся, що ваші публікації приносять задоволення підписникам. Таким чином ви уникнете формалізму, а контент буде виглядати актуальним і потрібним людям.

3). Експериментуйте з графіком публікації контенту – це хороший варіант, щоб встановити найкращий час який підходять для користувачів. Для цього можете змінювати час публікацій, щоб визначити період доби, коли публікація отримає найбільше відгуків від підписників. Рекомендується використовувати @controllerbot. Це офіційний бот Telegram.

4). Запрошуйте кожного підписника відреагувати на ваші публікації. Це створює активні дії з ними. Крім того, ви можете використовувати спілкування для планування публікацій.

3. Заробіток на Telegram каналі для пенсіонерів: платна підписка на цінну інформацію

Якщо ви створюєте цінну інформацію, і впевнені що є люди які можуть за неї заплатити і стати вашими підписниками, у вас є можливість зробити платний бізнес канал у Telegram з абонентською платою. Пам’ятайте, що коли ви пропонуєте платну послугу, інформація, яку ви публікуєте, має бути дуже цінною або яку важко знайти на будь-якому іншому ресурсі. В випадку, коли користувачі отримають нісенітницю, вони напишуть критичний відгук. Це матиме негативні наслідки в довгостроковій перспективі, і це те, що зруйнує ваш бізнес. Якщо у вас є якісний контент, яким можете поділитися, доцільно використовувати цей спосіб монетизації своїх знань і навичок, наприклад, розробити онлайн-курс або написати книгу в PDF.

4. Як пенсіонерам заробити гроші в Telegram: партнерські програми

Це ще один простий спосіб монетизувати власний Telegram канал. Партнерська програма – це непряма система монетизації. Тут людина отримує невелику комісію лише за ефективне просування чужих продуктів чи послуг.

Для роботи з партнерською програмою головною вимогою є створення та активація власного сайту або блогу де будуть розміщенні партнерські посилання на рекламовані товари. Якщо пенсіонер не захоче морочити собі голову з блогом, можна використовувати бізнес сторінки у соціальній мережї: Інстаграм чи Фейсбук. Таким чином, ви можете підписатися на партнерську програму і створити партнерське посилання. За допомогою цього посилання, клієнти, які купують товари у продавця приносять вам гроші.

Найкращими партнерськими програмами для заробітку на каналі Telegram є:

Партнерська програма Amazon (Амазон) в Україні. Це найпопулярніший варіант з усіх. Торгова мережа гіганта має великий каталог продуктів зі ставкою комісії по партнерській програмі від 2% до 8%.

Партнерська мережа AliExpress – це ще одна з найпопулярніших партнерських програм. Прибуток від продажу становить від 5% до 17%.

Clickbank – це партнерська програма глобальної мережі електронної комерції, до якої дуже легко отримати доступ. Продавець пропонує різні відсотки прибутку для кожного конкретного партнера.

Ці програми мають найкращий відсоток виплат. Крім того, у них дуже надійна система виведення зароблених грошей. Кожна з цих програм пропонує широкий спектр продуктів і послуг, які можна адаптувати до різних ніш.

5. Не прямий продаж товарів через Telegram – простий спосіб заробітку для пенсіонера

простий спосіб заробітку для пенсіонера

Ви також маєте можливість продавати товари через Telegram. Насправді ви будете продавати не свою продукцію, а чужу з інших маркетплейсів. Суть роботи в тому, що ви рекламуєте і продаєте по завищеній ціні чужий товар який купили на базі чи в інтернет магазині. Але доставкою товару займається база чи магазин. Ваш прибуток – це різниця в ціні. При цьому маркетингу не потрібно мати приміщення для зберігання товарів, і займатися логістикою.

6. Телеграм-боти для заробітку криптовалюти

Боти — це різновид штучного інтелекту, який запрограмований на виконання певних дій, виконання яких можна вважати виснажливим для людини.

Їх головна характеристика – здатність наслідувати поведінку людини. Вони можуть мати дуже просунутий рівень програмування, що змушує багатьох користувачів думати, що вони взаємодіють з людиною. Як працює бот? Методика всіх ботів в основному схожа, відрізняються тільки розміром отриманого прибутку і часом доставки. Щоб почати заробляти гроші, потрібно просто виконувати запропоновані ботом кроки.

Деякі з найкращих Telegram ботів для заробітку:

1). Bitcoin Click Bot. Заробити біткоїни з цим ботом дуже легко. Для цього потрібно зосередитися на перших трьох опціях, які знаходяться на панелі навігації, а саме: перегляд рекламних сайтів, приєднання до груп ботів або каналів Telegram, а також приєднання до каналу на певний час.

2). LTC Click Bot. Щоб отримувати лайткоіни, вам просто потрібно завантажити додаток і виконати завдання, наприклад, клацати по рекламі або приєднуватися до певних груп. Ви також можете рекламувати свою рекламу в розділі «Мої оголошення».

3). DOGEClick Bot. Це один з найкращих ботів Telegram. Тут є різні способи монетизації: перегляд реклами або відвідування каналів, які є одними з найшвидших і найпростіших видів заробітку. Тут потрібно відвідувати веб-сайти. Сума оплати може бути різною, в одних випадках платять 0,06 дожів, а в інших 0,30 дожів, все буде залежати від сторінки. Перевагою бота є малий мінімум на вивід заробленої валюти лише 4 дожів.

Переваги заробітку в Telegram для пенсіонерів

Заробити гроші в Telegram за допомогою цих ботів дуже просто, і ця робота підходить для пенсіонерів. Ще деякі переваги:

 • • простий і комфортний спосіб отримання доходу;
 • • немає необхідності завантажувати додаткові програми;
 • • для заробітку в Telegram не обов’язково мати досвід, що дуже важливо для пенсіонерів;
 • • працювати можна не виходячи з дому.

Існують також боти, які дозволяють заробити гроші, відповідаючи на опитування – це якраз найкраща робота для пенсіонерів. Заробити великі гроші в Telegram не вдасться, але заробити другу пенсію можна.

Мікрозайми: як працюють, що потрібно знати про МФО

5 секретів техніки ефективних продаж

Як зробити свого чоловіка успішним і багатим