Як відкрити агентство нерухомості – корисні поради

Ринок нерухомості, як і раніше, досить інтенсивно розвивається, і рішення відкрити бізнес у даному осередку вже нікого не здивує. Найчастіше директори агентств – це колишні агенти та бізнес-план агентства нерухомості вони становлять самостійно, оскільки знають цю нішу не з чуток. Але новачкам буде складно зрозуміти, на чому все тримається та будується, тому важливий крок у відкритті своєї справи – план відкриття бізнесу.

Важлива потреба

Щоб надавати послуги агентства нерухомості, необхідний офіс, комп’ютер, телефон та принтер-сканер.

Як відкрити агентство нерухомості

Заробляти імідж необхідно відразу, тому розробляючи бізнес-план, продумайте розташування офісу та його доступність. Всі угоди будуть проводитися саме в офісі, передача грошей так само, тому потрібне просторе приміщення з кількістю кімнат для ріелторів та окремо для переговорів.

Різна спрямованість

Послуги агентства нерухомості різняться і мають різну спрямованість, найпоширеніша з них – житлова нерухомість. Потреба купівлі власного житла навіть у кризові часи в країні не особливо падала і агенти з нерухомості залишаються на плаву завжди. Але не варто акцентувати увагу лише на одній спрямованості, пропрацюйте бізнес-план послуги у кількох напрямках – комерційна, первинний ринок житла, заміська.

Проводити угоди можна не лише з купівлі-продажу, а й з оренди, щоб бізнес розвивався продуктивніше.

Кваліфікований персонал

Саме завдяки співробітникам бізнес розвиватися або дуже швидко, або дуже повільно, тому підшукувати персонал необхідно на біржах, де можна завантажити вибрані резюме. Розміщення оголошення по набору агентів також знадобиться. Є два варіанти розвитку подій – найняти досвідчених агентів, або навчити новачків. Проробляючи бізнес-план агентства нерухомості, варто врахувати цей фактор.

Якщо є досвід роботи з нерухомим майном, цілком реально навчити персонал самотужки і скачати безкоштовно подібні курси. Навчання триватиме близько трьох тижнів за прискореною програмою.

Найважливіші нюанси

Основа агентства нерухомості – найважливіший критерій. Проробляючи бізнес-план послуги, цей етап буде одним із важливих. Щоб її напрацювати, необхідні оголошення, які клеїтимуть агенти у різних районах міста, формуючи базу продавців.

Щоб викликати довіру до свого бізнесу, який ще тільки встає на ноги, співробітники мають орієнтуватися у психології та мати гарну витримку.

Можливо, і цей момент доведеться врахувати, складаючи бізнес-план, щоб організувати також курси з психологічного впливу. Спочатку рекламою доведеться займатися самостійно і за допомогою оголошень формувати базу покупців.

Щоб донести до клієнтів інформацію про своє агентство, необхідний рекламний модуль у друкованих виданнях, що розміщують інформацію про нерухомі об’єкти міста та області.

План відкриття бізнесу прораховує цей момент з особливою точністю та ретельністю, тому що спочатку на рекламних матеріалах доведеться викластися по максимуму. Тому, перш ніж відкрити бізнес у сфері, де крутяться великі фінансові еквіваленти, бізнес-план агентства нерухомості — головний старт-ап, якого слід дотримуватися.

Як стати продуктивним та мотивувати себе

Найкращі біржі криптовалют для заробітку новачкові

5 способів заробітку на криптовалюті — новачку

error: Вміст захищений!!