Як відкрити комісійний магазин меблів

В наші дні якісна імпортна меблі – вже далеко не блат, а просто ознака гарного добробуту сім’ї. При цьому так званий середній клас досить охоче змінює меблі в квартирі, і міняв би ще частіше, якби вона була дешевше, або якби їм компенсували витрати за рахунок здачі старих меблів.

Ідея цієї справи проста: за радянських часів існувала практика комісійних магазинів, де завжди можна було купити б / у товари за цінами набагато нижче, ніж в звичайних магазинах. Правда і в наш час є комісійні магазини, але там, як правило, продається побутова техніка, а ось брати на комісію меблі – ідея, здається, нова, в усякому разі, я ще не зустрічав її втілення в реальному житті.

Звичайно, такий сервіс найпростіше починати, якщо в вашому активі вже є меблевий магазин, тоді комісіонка стане додатковим вашим доходом: малозабезпечені люди зможуть купувати гарні меблі за порівняно низькими цінами, а середній клас буде отоварюватися в вашому ж меблевому магазині , але отримуючи хорошу знижку в рахунок своєї старої меблів.

Однак, можна відкрити меблеву комісіонку і з нуля, але насправді, це буде складніше ніж відкрити просто меблевим магазин, адже тут вам буде потрібно все то, що потрібно для відкриття звичайного магазину, плюс мінімальний джентльменський набір для очищення та реставрації меблів. Так що цей вид бізнесу варто розглядати як допоміжний поштовх до розвитку вашого основного меблевого магазину.

комісійний магазин меблів
Black retro typewriter on a unique wooden desk, a mid-century modern chair and a renovated bookcase in a hipster home office interior. Real photo.

Для скептиків, які вважають, що б / у меблі не користується попитом, наберіть в Яндексі ключове слово «куплю меблі б / у», ви здивуєтеся як багато людей шукають саме вживану меблі, притому не тільки дешевий ширвжиток на дачу а-ля сімдесяті, але підшукується і якісні меблі для дому, просто всім відомо, що якщо купувати з рук – це дешевше. А тепер уявіть: якщо у людини є можливість купити б / у диван в магазині, де покриття пройшло обробку і чистку, то стане він шукати цей же диван в інтернеті або через газети безкоштовних оголошень? Не думаю.

Для людей, готових почати такий бізнес з нуля, але яких лякає перспектива ризикувати грошима, орендуючи приміщення під магазин та склад, наймаючи продавців і менеджерів, рекомендую звернути увагу на ринок б / у меблів для офісу і різних установ, повірте, вона буде користуватися попитом завжди, бо бізнесмени рахувати гроші вміють! Для відкриття такого магазину буде потрібно тільки гарне складське приміщення і сайт в інтернеті.

Як відкрити перший Бізнес і не прогоріти?

Хитрощі маркетинга при створенні цін (магія чисел)

3 способи заробити гроші з дому в 2021 році

error: Вміст захищений!!