Як заробити на реставрації антикваріату

Бізнес на реставрації старої антикварної і звичайних меблів найкраще підходить людям, які, отже, володіють меблевим виробництвом. Щоб працювати з дорогими виробами, потрібно знати процес від початку і до кінця, вміти замінити і відремонтувати будь-яку деталь.

Необхідно мати навички по роботі з деревом і металом. Таким способом можна виготовляти окремі деталі самостійно, гарантуючи якість і уникаючи націнок при закупівлі.

Будь-яку старі меблі умовно розділимо на дві категорії. В першу входить унікальний або досить рідкісний антикваріат. Другу групу становить звичайні меблі, яка з якихось причин дорога своїм власникам, і вони не поспішають від неї позбавлятися.

Реставрація антикваріату досить складна. Крім того, навичкові по роботі з металом і деревом необхідно знати технології виготовлення минулих років, які застосовувалися на конкретні товари. Також не обійтися і без звичайної акуратності, адже антикваріат досить крихкий і дорогий. Але, разом з тим, такі роботи і оплачуються істотно дорожче.

Як заробити на реставрації антикваріату
BARCELONA, SPAIN – MAY 09, 2018. Antiquary dealer shop in Barcelona.

На противагу першим варіантом, реставрація звичайних меблів простіша. Головною особливість рядовий меблів є функціональність. При роботі із звичайними меблями можна обійтися і звичайними навичками. Працюючи за другою схемою, при однаковій кількості замовлень, доходи будуть відрізнятися в меншу сторону.

Перед початком бізнесу необхідно тверезо оцінити свої сили і правильно підійти до вибору напрямку діяльності. І в першому і в другому випадку відразу постарайтеся знайти напарника. Практично жоден предмет великої меблів не відреставрувати поодинці.Взяти хоча б елементарну перетяжку.

Вибір робочої площі

Даний обов’язковий етап є наступним по порядку після вибору напрямку.

для робіт з реставрації меблів не вийде обійтися домашніми умовами. Звичайний гараж також не підійде з багатьох причин. Навіть пил може зіпсувати всю справу, не рахуючи отриманих подряпин від неоштукатуреними стін і підлоги (хоча бувають і винятки).

Найбільш доречним буде оренда приватного будинку, який знаходиться в межах міста. Не шукайте нове будову, так як ціна на нього буває завищена. Можна запросити партнера, що має відповідне приміщення. Якщо дозволяють можливості, без сумніву орендуйте або придбайте готовий цех. Ключовим показником при виборі є наявність опалення.

Скільки чайових залишають в різних куточках світу?

Просування аккаунта в Інстаграм ( корисні поради )

Як відкрити перший Бізнес і не прогоріти?

Працюємо віддалено: 15 видів онлайн-заробітку, які стали популярними в 2021 році

На початкових етапах підійдуть звичайні інструменти по роботі з деревом і тканиною. Згодом придбаєте спеціальні верстати та обладнання.

Основною статтею витрат буде придбання витратних матеріалів. Краще пошукати оптового постачальника і відразу отримати від нього знижку. Однак, якщо Ви тільки пробуєте себе на терені малого бізнесу і не впевнені в продовженні його, не набирайте багато розхідники. Тому що потім навряд чи його кому-небудь збудеться.

Для вивозу і доставки обробленої меблів краще придбати для себе невелику вантажівку на кшталт ГАЗелі. Так Ви заощадите на вантажоперевезеннях, які в наші дні коштують не дешево.

error: Вміст захищений!!