Як знайти роботу в Польщі без посередників

Щороку кількість українських заробітчан у Польщі зростає дедалі більше. Безробіття жене людей за кордон на заробітки. Найпопулярнішою країною для українців стала Польща. Справа в тому, що скільки б українців не приїхало в цю країну, всі вони знаходять собі роботу. Приваблює наших людей благородство та порядність поляків, які самі нещодавно були у такому ж становищі. Так, і зараз багато поляків, які мають з фах високої кваліфікації виїжджають з Польщі в інші країни, де зарплати вищі. Щоб знайти роботу в Польщі, багато українців звертаються до українських агенцій з працевлаштування, які за певну плату працевлаштують клієнтів на приватне підприємство або на завод, а кого і на ферму, все залежить від кваліфікації українці та їх вимоги.

А чи можна самому знайти роботу в Польщі, не вдаючись до послуг посередників, читайте у статті.

Робота у Польщі для українців: тонкощі з працевлаштування без посередників

Як знайти роботу в Польщі без посередників

Виявляється, польські роботодавці також зацікавлені в українських робітниках, точно так як українці в польських компаніях. Українських заробітчан поляки цінують за працелюбність та наполегливість. Проте, все-таки тут спрацьовує інший чинник – дешева робоча сила.

Проте поляки та українці мають одну проблему – де шукати один одного. Вирішення цієї проблеми у різних способах працевлаштування працівників з України.

  1. Працевлаштування українця через польське агентство з працевлаштування

У Польщі такі агенції працюють за дуже цікавою схемою, вони надають послуги з оренди працівників. Таке працевлаштування не вигідне ні для українського робітника, ні для польського роботодавця. Суть ось у чому. Ці агенції заробляють на роботодавцях, даючи їм в оренду працівника, який у них зареєстрований. Тоді цей працівник не є співробітником компанії, тому якщо вона хоче, щоб хороший співробітник працював у них довше, вони повинні постійно платити агентству за оренду.

Тому українцю можна лише на короткий термін скористатися цією послугою доки не знайде хорошу роботу у процвітаючій компанії. Найчастіше послуги агенції оплачують обидві сторони.

  1. Пошук хорошої роботи через рекламні сайти: OLX, Gumtree та інші

Рекламні сайти є одним з найефективніших способів пошуку роботи в Польщі. Там тільки єдина проблема, що в купі різних оголошень треба шукати рекламу від роботодавця. Якщо пропозиція про роботу знаходиться між оголошенням про продаж телевізора, орендою екскаватора, та іншою нісенітницею користувачеві, що шукає роботу в Польщі, складно її знайти.

Звичайно, для цього використовуються категорії, але довіра до такого порталу у працівника з України не завжди висока, а дарма, там можна знайти хороші умови роботи безпосередньо від підприємця.

  1. Спеціалізовані сайти з оголошеннями для українців

Окрім звичайних сайтів з оголошеннями, існують сайти, спрямовані на працевлаштування та набір працівників з України. Ефективність цих сервісів набагато вища, ніж у популярних сайтів загальної реклами. Українці мають можливість пошуку пропозицій роботи від самого керівника компанії, завдяки чому вони можуть зв’язатися напряму з роботодавцем,

А той, у свою чергу, може безпосередньо зв’язуватися з працівниками України, переглядати їх профілі у соціальній мережі, що спрощує підбір кандидатів.

Для українців рекомендують портал EastPracuje pl, де одразу після реєстрації та додавання оголошення рекламодавцем воно стає доступним не тільки на цьому, а й в соціальних мережах.

Резюме

Це значно збільшує можливості залучення нових працівників з України та скорочує весь процес.

Інтернет – це глобальне село, де всі про все знають.

Якщо людина розмістить своє оголошення про роботу в потрібному місці, то  шукач роботи його побачить на різних ресурсах і потрапить саме туди, куди хоче.

Тому, фахівці кадрових агенцій радять скористатися послугами спеціалізованих веб-сайтів, що працюють на ринках праці.

Робота в Польщі для сімейних пар

Як продати прикраси ручної роботи в Інтернеті

Робота в Польші на фермах: умови, вимоги та вакансії