Дропшиппінг: переваги і недоліки дропшипера

Дропшиппінг продовжує залишатися гаряче обговорюваною темою в електронній комерції. При правильному використанні ви можете вести дуже прибутковий бізнес з прямою поставкою, іноді навіть не маючи власних продуктів або складу. Те, що спочатку може здатися дивним і сумнівним, насправді є широко поширеною бізнес-моделлю.

Щоб ви змогли отримати з цього вигоду, ми пояснимо вам, як влаштована робота торгівлі за системою Дропшиппінг.

Що таке дропшіппінг?

Дропшиппінг означає щось на зразок прямої доставки і описує процес розподілу, в якому роздрібний торговець зберігає свої товари у оптовика і, в разі замовлення клієнта, відправляє товари безпосередньо звідти покупцеві. Решта процеси, такі як повернення, як і раніше виконуються роздрібним продавцем.

Хто бере участь у процесі дропшиппінгу?

Всього в процесі прямого постачання беруть участь три сторони: продавець, оптовий торговець і, звичайно ж, покупець. Продавець – це той, хто пропонує і управляє товарами в своєму інтернет-магазині. В основному він піклується про притягнення клієнтів і продажу продуктів.

Як тільки продавець отримує замовлення від клієнта, він зв’язується з постачальником і відправляє йому всі важливі відомості про замовлення, такі як адреса клієнта і зроблений продукт. Різниця між сумою замовлення та сумою продажу, являє собою його прибуток.

Дропшипінг: переваги і недоліки посередника (дропшипера)

Оптовий торговець приймає замовлення, упаковує замовлений продукт і потім відправляє його кінцевому покупцеві. Він бере на себе всі формальності, що виникають при відвантаженні, митниці та продажу.

Покупець отримує замовлений товар. Він не може сказати, чи надходить товар безпосередньо від роздрібного продавця або він потрапив до нього через пряму поставку через оптовика.

Переваги дропшиппінгу

Дропшиппінг дає безліч переваг. Спеціально для підприємців, які тільки починають свій бізнес в сфері електронної комерції. Вирішальним фактором для них є те, що їм потрібна невелика сума стартового капіталу, щоб мати можливість відкрити свій магазин. Крім того, товари не потрібно відправляти в інтернет-магазини, а потім зберігати десь у великих кількостях. Продавцеві не потрібно платити за товари, поки покупець не купить товар. Роздрібного продавця не потрібно вкладати великі гроші заздалегідь, щоб замовити певну кількість товарів.

Ще одна перевага полягає в тому, що інтернет-магазини можуть створювати широкий асортимент товарів і змінювати його в будь-який час. Таким чином, можливий швидкий ріст і можливість продажу продукції з-за кордону. Звичайно, оптовий торговець або виробник також має явні переваги від прямого постачання, оскільки вони можуть значно збільшити діапазон своїх замовлень без особливих зусиль. Коротко: будучи власником інтернет-магазину, ви можете заощадити на персоналі і зберіганні продуктів за допомогою прямого постачання і, таким чином, дуже добре увійти в бізнес електронної комерції.

Недоліки дропшиппінгу

Так само, як є переваги у даного виду комерції, є і недоліки. Зрештою, ми говоримо про систему продажів, тому залишається необхідність в ручному менеджменті. Таким чином, ви повинні інтенсивно займатися темами захисту даних, права на відгук і маркетингу.

Одне з найважливіших умов для роботи по Дропшиппінг – це розкручений, добре працює і зрозумілий веб-сайт. Крім того, не варто недооцінювати один з найбільших недоліків Дропшиппінг: маржу. Ціна товару у великих магазинах часто нижчі, ніж у продавців Дропшиппінг. Це через те, що вони купують товари у виробника в великих обсягах, а це, створює велику знижку при покупці. Також можуть бути проблеми з логістикою.

Інша проблема Дропшиппінг пов’язана з логістикою. Роздрібний продавець, який працює за системою Дропшиппінг, не може вплинути ні на точність адреси доставки, швидкість доставки і якість комплектації. Тому важливо знайти надійного постачальника, на якого можна покластися.

Види дропшиппінгу

Коли справа доходить до Дропшиппінг, робиться грубе відмінність між двома різними типами, які ви можете вибрати:

Дропшиппінг
Online Shopping At Smartphone With Flying Yellow Wallet, Clutch Bag And Shoe Background

1. Система роботи через склад

Якщо ви вирішите використовувати пряму поставку через оптовий склад, теоретично ви можете використовувати весь асортимент товарів роздрібного продавця. Однак тут можуть бути обмеження. Наприклад, якщо товар вже розпроданий, тому що інший роздрібний продавець був швидше вас.

2. Система роботи індивідуальних закупок

Індивідуальна закупівля системи дропшіппінг увазі ексклюзивний доступ до складського приміщення, яке є тільки вашої компанії. Це дозволяє отримувати вигоду від надійних поставок товарів. Однак часто виникають додаткові витрати або обмеження через зобов’язання по покупці.

Витрати на дропшіппінг

Неможливо сказати в загальних рисах, наскільки високі витрати на пряму поставку. За великим рахунком, це залежить від постачальника товарів. Тому варто звернути увагу на такі витрати, для розуміння кінцевого цінника товарів:

• Транспортні витрати
• Комісія за обробку замовлення

Вибір товару для продажу

Перш ніж ви зможете почати свій бізнес по прямому постачанню, ви повинні вибрати продукт, який зможете запропонувати в інтернет-магазині. Один із способів знайти потрібний товар – це стежити за поточними тенденціями. Тут важливо, щоб ви одним з перших розпізнали тренд і запропонували відповідні товари. Завжди корисно уважно стежити за останніми тенденціями з інших країн, в основному з США. Тому що в основному тренди починаються там і поширюються в усі інші країни.

Як вибрати житловий комплекс при покупці квартири

Бізнес на виробництві будівельних матеріалів

Як кинути палити — що для цього потрібно

error: Вміст захищений!!