Ідея для бізнесу. Приватний дитячий садок

Уже кілька разів від своїх знайомих чув скарги на те, що дитячих садів в їхніх містах не вистачає, що чергу треба займати мало не за рік до народження дитини, щоб він вчасно потрапив в ясла, а матуся знову почала працювати. Так що там знайомі, по ТБ про це теж дуже часто говорять, а значить проблема не локальна, а поширена по всій країні!

Ні, ідея приватних дитячих садів не нова, вони успішно працюють і, треба зауважити, переповнені! Це говорить про те, що попит є, клієнти будуть, але на жаль, є ряд проблем, вирішити які людині, яка бажає відкрити приватний дитячий сад, буде просто не під силу.

Отже
Вартість оренди приміщення, витрати на ремонт, оплата комунальних послуг, придбання обладнання, оформлення НОУ і всіляких ліцензій, підбір кваліфікованого персоналу, отримання погодження в СЕС і пожежної служби, і це тільки на першому етапі, ще до того, як бізнес почне приносити хоч якийсь прибуток!

Реальну прибуток дитячий сад почне приносити хіба що через пару років, а до цього часу доведеться балансувати або навіть працювати в збиток, адже якщо ви схалтурив в самому початку, в ваш дитячий сад не поведуть дітей, і батьки не стануть радити своїм друзям ваш дитячий сад, а це один з найважливіших елементів просування такого бізнесу на ринку.

До речі, думаю, ви знаєте, яка відповідальність в охоронному бізнесі? Так ось, у випадку з дитячим садом відповідальність потроїться! Кожного співробітника доведеться розглядати мало не під мікроскопом, інакше замість бізнесу отримаєте вічний головний біль і купу позовів до суду – забезпечені батьки тому і забезпечені, що хватка у них чіпка, свої права вони знають і готові відстоювати їх до останнього.

Приватний дитячий садок
Teacher with a group of preschool children in a nursery. The children are sitting on the floor and listening teacher. Learning letters. In the background we can see a shelf with some, toys, black board and books. View from behind.

На жаль, цією ідеєю насправді може зайнятися тільки досвідчений підприємець, ну або дружина досвідченого підприємця. Планка входу в цей бізнес дуже висока, початкові витрати високі, ризики теж.

Природно, що банки не дадуть кредит під цю справу людині без успішного досвіду роботи в сфері бізнесу, так і в цьому випадку напевно будуть потрібні зв’язки. Оформлення НОУ – теж геморой ще той, та й перевірки потім будуть по повній програмі!

Зате перспективи дуже райдужні: зможете вивести свій дитячий сад в розряд елітних – вважайте, що забезпечені хорошими зв’язками до кінця своїх днів. Ой, чого це я про зв’язку та про гроші …

Ви внесете свій внесок в майбутнє країни! Будете виховувати нове покоління росіян, хіба це не прекрасно? Усміхається? Дуже даремно, до речі, повірте, в найближчі роки цінність такої слави буде тільки рости!

Заробіток на питаннях і відповідях в Інтернеті? Топ-8

Як отримати іпотеку на квартиру: покрокова інструкція

Менеджер соціальних мереж (SMM) хто він і чим займається?

Як заробити гроші в Інтернеті ( 43 перевірені способи )

Чи не потягнете, але дуже хочеться? Просто любите дітей? Може у вас є досвід роботи в дитячому саду, але ви пішли звідти через низьку зарплату? Подумайте про створення домашнього дитячого саду, для цього потрібна лише ваша житлоплоща і згоду зареєстрованих на ній осіб.

Простіше кажучи, ваші домашні повинні так само розділяти ваші інтереси і не бути проти того, що поки вони на роботі або в школі, їх мама або тато буде панькатися з п’ятьма-шістьма дітьми в їх же власній квартирі.

Звичайно, домашній дитячий сад – це зовсім не те, що приватний, так, допомога сімейному бюджету і задоволення від спілкування з дітьми, не більше. Але як знати, всі ми колись з чогось починали.

error: Вміст захищений!!