Оцифровка видеокассет на CD ( бізнес-ідея )

Напевно, не в кожного з вас є відеозаписи своїх перших днів життя. Не дуже популярні тоді були відеокамери: пристосування дорогі, технології складні. Втім, цілком можливо, що у вас є записи більш пізніх днів:

  • випускний в школі,
  • випускний в інституті,
  • повноліття,
  • перші іспити,
  • перша зарплата,
  • та що завгодно!

Тоді відеокамери стали більш поширені, хоча все одно частіше бралися у знайомих, ніж купувалися.

Що говорити про сьогоднішній день, коли можна дати камеру навіть дитині, сказати: «Натисни на зелену кнопочку» – і все, фільм почне записуватися навіть в руках у малюка.

Причому зауважте – записуватися відразу на диск. Такої розкоші ми були позбавлені ще 5 років тому.

Так, ситуація тоді склалася парадоксальна. Начебто, вже у багатьох вдома були досить потужні комп’ютери, так і ноутбуки купувалися все активніше. А камери, вдосконалюючись, проте, залишалися касетними.

Дійшло в результаті до того, що нові відеокамери стали значніше незручніше своїх попередниць: в тих хоча б касети були відразу ж звичні – звичайні VHS, які можна було тут же поставити дивитися.

Міні-касети ж з нових відеокамер потрібно було спершу перепивав на звичайну VHS, а вже потім дивитися, а це час і додаткові «шнурки» до відеомагнітофона.

Та ще й треба було розібратися з технологією. Загалом, важкі були часи, і добре, що вони пройшли.

Однак добре також, що вони були, адже сьогодні на минулому можна заробити! Подумайте: у вас самих напевно десь на дуже незручній полиці припадає пилом декілька відеокасет, куплених або записаних вами самостійно.В останньому випадку їм взагалі ціни немає, тому навіть мови не йде про те, щоб їх викинути.

Заробіток на перекладі текстів і статей

Заробіток в Інтернеті з телефону

Кращі програми для заробітку з телефону ( 2021 )

Ось вони і лежать там, в надії на те, що коли-небудь їх технологія отримає друге дихання, розділивши ринок відеозапису разом з дисками.

Оцифровка видеокассет на CD ( бізнес-ідея )

Тільки як таке може трапитися, якщо дискові технології настільки зручні і надійні, що відеомагнітофонами вже хіба що цвяхи не забивають?

Тому у відеокасет є тільки одна надія: що сучасні технології дозволять переписати їх на диски, а самі касети благополучно викинути. І такі технології вже є – правда, не у всіх, та й не всі мають про них уявлення.

Але ви можете на цьому заробити кишенькові гроші, якщо, звичайно, самі в такому розбираєтеся. Напевно всі свої відеокасети ви вже давним-давно перегнали на диски, тому що ті кліпи, які у вас були записані, вже давно не крутяться по телевізору, а ті фільми, які ви збирали все своє життя, можна знайти в магазинах, але з великим працею, та ще й в обов’язковому сусідстві з декількома абсолютно вам не потрібними фільмами.

Для цього вам потрібно придбати, наприклад, DVD-плеєр, який буде володіти технологією копіювання відеозапису на диск, і дати оголошення в максимальне число газет.

Напишіть, що ви готові врятувати найдорожчі домашні архіви від поступового повільного вмирання, адже відеокасета псується від часу набагато швидше, ніж лазерний диск.

Підготуйте рекламні листівки, які ви будете роздавати біля станцій метро або в інших місцях скупчення людей.До листівок обов’язково прикладіть візитні картки стандартного розміру, щоб вони могли поміститися в звичайну візитницю.

Бизнес-идея: Детективне агентство

Збір та сортування лікувальних трав на продаж

Ідея для бізнесу. Приватний дитячий садок

error: Вміст захищений!!