Як використовувати Iinkedin для пошуку кандидатів?

При правильному використанні він пропонує доступ до членства більше 560 мільйонів чоловік. На відміну від дощок з працевлаштування, це не обмежується користувачами, які активно шукають нові посади – це значно розширює кадровий резерв, збільшуючи шанси знайти ідеально підходить для конкретної посади.

Ті, хто не шукає роботу, відомі як пасивні кандидати. За оцінками, вони становлять 70% робочої сили:

  • рекрутери, які можуть закинути свої мережі досить широко, щоб зловити ці орди талантів, тому отримують значну перевагу.

LinkedIn робить це можливим.

Вибір з більш ніж 20 доступних фільтрів LinkedIn Recruiter заснований в першу чергу на навичках і досвіді, а не на автоматичному звуженні пошуку тільки до активних кандидатів.

Як використовувати Iinkedin для пошуку кандидатів
LinkedIn is a social network for search and establishment of business contacts. It is founded in 2021.

Важливо відзначити, що цим профілям навичок можна довіряти. Користувачі дійсно оцінюють свої сильні сторони, але вони представлені без особливої ​​позиції;

  • в той час як прямі заяви про прийом на роботу,
  • ймовірно, будуть підроблені так,
  • щоб вони відповідали один одному,
  • підбір персоналу в LinkedIn – це ефективний спосіб знайти дійсно підходящих кандидатів.

Це підкріплюється додатковими відомостями про зв’язки кандидатів – якщо хтось взаємодіяв з кадровою компанією в минулому або був схвалений існуючими співробітниками, Recruiter Spotlights і Search Insights покажуть це.

Є кілька речей, які компанії, які бажають найняти, можуть зробити, щоб в повній мірі скористатися всіма цими функціями. Найважливішим є створення сторінки компанії.Це перша відправна точка для всіх, хто може бути зацікавлений в вакансії: переконливий профіль може мати велике значення.

Більш того, це дозволяє існуючим співробітникам вказувати компанію як місце роботи. Таким чином, всі їх індивідуальні мережі можуть бути задіяні, збільшуючи шанси знайти ідеального кандидата.

Налаштувати можна легко і вільно. Значок «робота» дає можливість «створити сторінку компанії» – це дійсно так просто.

Після визначення розміру бізнесу все, що потрібно, – це деталі, щоб конкретизувати профіль компанії.

Це перший крок до сильного найму.

У міру того, як все більше людей будуть взаємодіяти зі сторінкою і вказувати себе як співробітників, стане доступно більше індивідуальних ідей.

Наступний ключовий крок – скласти список вакансій.

Це можна зробити двома способами. Кращий спосіб повністю використовувати величезний розмір мережі LinkedIn – це платні списки.

Сайт робить ці ролі видимими для всіх користувачів, але реальна цінність полягає в тому, що він вибирає кращих кандидатів.

Менеджер соціальних мереж (SMM) хто він і чим займається?

ТОП-10 кращих професій для віддаленої роботи (Фріланс)

Працюємо віддалено: 15 видів онлайн-заробітку, які стали популярними в 2021 році

Зіставляючи необхідні навички і досвід з профілями користувачів, він гарантує, що оголошення про вакансії побачать ті, хто найкраще підходить для цієї посади.

LinkedIn
Nov 17, 2019 San Francisco / CA / USA – LinkedIn headquarters in SoMa district; LinkedIn is an American business and employment-oriented service owned by Microsoft

Створюється проглядається список перших 50, а п’ять безкоштовних повідомлень InMail дозволяють рекрутерам безпосередньо звертатися до них, використовуючи вбудовану службу обміну повідомленнями.

У нього на 35% більше відповідей, ніж у електронних листів, тому є хороші шанси отримати відповідь.

Рекрутери, які вибирають цей маршрут, стягують плату за моделлю оплати за клік.

Альтернатива – безкоштовні оголошення: вони не просуваються в мережі, а публікуються на сторінці компанії.

У деяких випадках вони також можуть бути дуже ефективними. Позиції, розміщені профілями з великою кількістю передплатників, як і раніше будуть видні безлічі людей, багато з яких, ймовірно, будуть працювати у відповідній області.

Будь-який тип списку може бути розширено шляхом приєднання до груп. Групи LinkedIn складаються з професіоналів із загальною галуззю.

Часто у них є виділені області для обміну вакансіями – ці списки привертають до себе увагу багатьох людей майже за замовчуванням.

Яким би шляхом не пішов рекрутер, в його розпорядженні є ефективні фільтри, як тільки складений список потенційних кандидатів. Сюди входять методи логічного пошуку.

Зазвичай використовується для запиту наборів даних, логічна логіка обертається навколо ряду операторів. Наріжними каменями є «і», «або» і «не»: в контексті найму вони дозволяють ще більше звузити коло кандидатів на основі їх комбінацій перерахованих навичок.

Цим додатковим фільтрам можна встановити пріоритет, використовуючи квадратні дужки, як і в математичних операціях.

ПОШУК КАНДИДАТІВ НА ЛІНКЕДИНГ
Simferopol, Crimea – May 25, 2014: LinkedIn is a social network for search and establishment of business contacts. It is founded in 2002.

Іншими словами, LinkedIn може не тільки допомогти скласти список відмінних кандидатів, але і допомогти компаніям звузити його до тих пір, поки вони не знайдуть ідеальної відповідності.

Коли у вас є список можливих кандидатів, ви можете прискорити процес їх перенесення в вашу CRM за допомогою LinkedIn Search Exporter, такого як LIX. Ці потужні інструменти дають рекрутерам, які знають, як їх використовувати, реальна перевага на ринку праці.

Як відкрити перший Бізнес і не прогоріти?

Як заробити на завданнях в Інтернеті?

Скільки чайових залишають в різних куточках світу?

error: Вміст захищений!!